Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
2 Yıllık Bölümler

Gemi Aşçılığı 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Gemi Aşçılığı 2 Yıllık Taban Puanları, Gemi Aşçılığı 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Gemi Aşçılığı 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Gemi Aşçılığı 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Gemi aşçılığı bölümü ile hem denizciliği hem gastronomiyi birleştirebilirsin. Eğer aşçılığa ilgin varsa ve kariyerine denizcilikte devam etmek istiyorsan bu bölüm senin için doğru bir tercih olabilir. Eğitimin süresince; Beslenme, Mesleki İngilizce ve Fransızca, Türk Mutfağı, Turizm, Deniz Mahsulleri, Yemek Fotoğrafçılığı, İçecek Bilimi, Pasta ve Çikolata Sanatı gibi ilginç dersler alabilirsin. Alacağın bu dersler sayesinde yemek sanatına en baştan başlayıp profesyonel iş yaşantına adımlar atabilirsin.

Bölüm mezunları, diğer aşçılık ön lisans mezunlarının sahip olduğu tüm iş imkanlarından yararlanabilecekleri gibi, ticari gemiler, yatlar ve yolcu gemilerinde çalışabilirler. Mezunlar aynı zamanda gıda işletmelerinin ürün geliştirme bölümünde, otel ve restaurantların mutfak ya da işletme bölümlerinde çalışabilirler.

Gemi Aşçılığı 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Piri Reis Üniversitesinin öğrenci aldığını görüyoruz.

Gemi Aşçılığı 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!