Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
4 Yıllık Bölümler

Gemi ve Yat Tasarımı Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Gemi ve Yat Tasarımı Taban Puanları, Gemi ve Yat Tasarımı Başarı Sıralamaları, Gemi ve Yat Tasarımı Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Gemi ve Yat Tasarımı Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Gemi, Yat, Denizaltı gibi araçların tasarımını yaparak denize yelken açmak ister misin? Görsel tasarımın güçlüyse, teknik çizim yeteneğine sahip ve ilgiliysen senin için doğru tercih olabilir. Bölüm deniz araçlarının dış ve iç mimarisini tasarlayan, detaycı, tasarımcı bireyler yetiştirmeyi amaçlar. Bölüm kapsamında Uluslararası İlişkiler, Gemi ve Yat Sektörü, Temel Tasarım, Bilgisayar Destekli Tasarım ve Gemi Teorisi gibi dersler alınır.

Gemi ve Yat Tasarımı Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından değerlendirdiğimizde ise; sadece Maltepe Üniversitesinde olduğunu ve bu üniversitenin özel olduğunu belirtmek isteriz.

Gemi ve Yat Tasarımı bölümü mezunları deniz araçlarının tasarım süreçlerini barındıran her türlü sektörde, tasarım ofislerinde, atölye ve tersanelerde iş bulabilirler.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
MALTEPE ÜNİVERSİTESİ Gemi ve Yat Tasarımı(Burslu) SAY 332.00 3 133279
MALTEPE ÜNİVERSİTESİ Gemi ve Yat Tasarımı(%75 İndirimli) SAY 244.00 22 367409
MALTEPE ÜNİVERSİTESİ Gemi ve Yat Tasarımı(%50 İndirimli) SAY 238.00 5 397429

Gemi ve Yat Tasarımı Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!