Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
4 Yıllık Bölümler

Gemi ve Yat Tasarımı Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Gemi ve Yat Tasarımı Taban Puanları, Gemi ve Yat Tasarımı Başarı Sıralamaları, Gemi ve Yat Tasarımı Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Gemi ve Yat Tasarımı Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Gemi, Yat, Denizaltı gibi araçların tasarımını yaparak denize yelken açmak ister misin? Görsel tasarımın güçlüyse, teknik çizim yeteneğine sahip ve ilgiliysen senin için doğru tercih olabilir. Bölüm deniz araçlarının dış ve iç mimarisini tasarlayan, detaycı, tasarımcı bireyler yetiştirmeyi amaçlar. Bölüm kapsamında Uluslararası İlişkiler, Gemi ve Yat Sektörü, Temel Tasarım, Bilgisayar Destekli Tasarım ve Gemi Teorisi gibi dersler alınır.

Gemi ve Yat Tasarımı Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından değerlendirdiğimizde ise; sadece Maltepe Üniversitesinde olduğunu ve bu üniversitenin özel olduğunu belirtmek isteriz.

Gemi ve Yat Tasarımı bölümü mezunları deniz araçlarının tasarım süreçlerini barındıran her türlü sektörde, tasarım ofislerinde, atölye ve tersanelerde iş bulabilirler.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
MALTEPE ÜNİVERSİTESİGemi ve Yat Tasarımı(Burslu)SAY332.003133279
MALTEPE ÜNİVERSİTESİGemi ve Yat Tasarımı(%75 İndirimli)SAY244.0022367409
MALTEPE ÜNİVERSİTESİGemi ve Yat Tasarımı(%50 İndirimli)SAY238.005397429

Gemi ve Yat Tasarımı Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!