Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Kompoziyon / Gençlerimizin Hedefi Hakkında Kompozisyon

Gençlerimizin Hedefi Hakkında Kompozisyon

Sponsorlu Bağlantılar


Gençlerimizin Hedefi Hakkında Kompozisyon

Gençlerimizin her daim bir hedefi olmalı. Eğer bir gencin bir hedefi yoksa amacı da yoktur. Gençler önüne bir hedef koymalı. Bu hedef uğruna çalışmalı, çalışmalı, çalışmalı.

Bir genç düşünün ki… Bu gencin hiçbir hedefi yok. Hedefi olamadığı içinde kafası çok ama çok karışık. Kafası karışık olduğu için de mutsuz, huzursuz ve umutsuz. Geleceğe dair hiçbir planı yok. Kendisi mutsuz olduğu için de sevdikleri, ailesi, arkadaşları da mutsuz. Hiç kimse onun yanında olmuyor. Bu genç mutsuz bir genç, halbuki hedefleri olsa böyle olur muydu?

Bir de bir genç düşünün ki… Öyle bir genç ki bu gencin geleceğe dair umutları, beklentileri, hedefleri var. Bu hedefi uğruna gece gündüz çalışıyor. Bu hedefine hayaline ulaşabilmek için emek veriyor. Sevdikleri, arkadaşları, ailesi gencin bu hedefini gerçekleştirmesi için hep ama hep yanında oluyor. Bu genç mutlu bir hayat sürüyor.

Gençler! Her zaman her daim bir hedefiniz olmalı, bu hedef uğruna çok ama çok çalışmalısınız. Hedeflerinizle hayatınız daha da güzel olacak bu hayattan daha da keyif alacak daha da mutlu olacaksınız…

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir