Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
4 Yıllık Bölümler

Genetik ve Yaşam Bilimleri Programları Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Genetik ve Yaşam Bilimleri Programları Taban Puanları, Genetik ve Yaşam Bilimleri Programları Başarı Sıralamaları, Genetik ve Yaşam Bilimleri Programları Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Genetik ve Yaşam Bilimleri Programları Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Sayısal bölümü öğrencileri buraya… Canlıların kalıtım ve çeşitliliklerini incelemek, keşfetmek ister misin? Canlı ırklarını inceleyip, fiziksel özelliklerini yakından tanıma fırsatı yakalayabilir, hastalıklarının tanısını yapabilirsin. Bölüm genetik analiz yapabilecek, biyolojik malzemelerinin geliştirilmesi ve üretimini yapabilecek bireyler yetiştirmeyi amaçlar. Bölüm kapsamında Mühendislik ve Mimarlık, Kimya, Biyoloji, Fizik, Genetik ve Biyomühendisliğe Giriş, Hücre Biyolojisi gibi dersler alınır.

Genetik ve Yaşam Bilimleri Programları Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından değerlendirdiğimizde ise; sadece Konya Gıda ve Tarım Üniversitesinde olduğunu görüyoruz.  Bölüm mezunları akademisyenliğin yanında klinik tıp ve tanı merkezleri, adli tıp, kamu kuruluşları ile uluslararası Araştırma Merkezleri ve laboratuvarlarında iş bulabilir.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
KONYA GIDA VE TARIM ÜNİVERSİTESİGenetik ve Yaşam Bilimleri Programları(İngilizce)(Burslu)SAY446.00432590
KONYA GIDA VE TARIM ÜNİVERSİTESİGenetik ve Yaşam Bilimleri Programları(İngilizce)(%75 İndirimli)SAY278.0032240439
KONYA GIDA VE TARIM ÜNİVERSİTESİGenetik ve Yaşam Bilimleri Programları(İngilizce)(%50 İndirimli)SAY266.004278110

Genetik ve Yaşam Bilimleri Programları Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!