Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Kitap Cevapları / Girişimcilik Ders Kitabı Sistem Ofset Yayınları Ders Kitabı Cevapları / Girişimcilik Ders Kitabı Sistem Ofset Yayınları Ders Kitabı Sayfa 32 Cevabı

Girişimcilik Ders Kitabı Sistem Ofset Yayınları Ders Kitabı Sayfa 32 Cevabı

Sponsorlu Bağlantılar


Girişimcilik Ders Kitabı Sistem Ofset Yayınları Ders Kitabı Sayfa 32 Cevabı

2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılıyla birlikte pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen kitaplardan biri de “Girişimcilik Ders Kitabı Sistem Ofset Yayınları Ders Kitabı Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Emine BAŞAR tarafından 216 sayfa olarak kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görseller ön plana çıkarılmış ve görsel tasarım ise Oğuz TUNÇEL tarafından yapılmış.

Girişimcilik Ders Kitabı Sistem Ofset Yayınları Ders Kitabı Sayfa 32 Cevabı” ise önce sorular yazıldı daha sonra kitabın üzerinde çözülerek gösterildi. Önce sorular hemen ardından ise cevaplar mevcuttur.

SORULAR

Soru:

• Yukarıda sayılanların birbirleriyle ne tür bir bağlantısı olabilir, birisinin eksik olması hangi sonuçları doğurur? Diyelim ki toprağınız var, çalışabilecek gücünüz var, bu toprakta yetişecekler konusunda bilginiz var, motivasyonunuz da oldukça yüksek ama bir eksiğiniz var yani sermayeniz yok, bu durumda ne yapmalısınız?

• Sermayeniz, toprağınız, iş gücünüz ve motivasyonunuz var fakat yapacağınız iş konusunda bilgi sahibi değilsiniz, şimdi ne olacak?

• Sermayeniz, toprağınız, motivasyonunuz ve bilginiz var bu sefer de iş gücünüz yok, sizce ne yapmalısınız?

Yukarıdaki sorulara cevap vererek girişimci olmak için gerekli kaynakların önemini anlatan kompozisyon niteliğinde bir yazı hazırlayınız.

  • Cevap:
0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir