Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Kitap Cevapları / Girişimcilik Ders Kitabı Sistem Ofset Yayınları Ders Kitabı Cevapları / Girişimcilik Ders Kitabı Sistem Ofset Yayınları Ders Kitabı Sayfa 50 Cevabı

Girişimcilik Ders Kitabı Sistem Ofset Yayınları Ders Kitabı Sayfa 50 Cevabı

Sponsorlu Bağlantılar


Girişimcilik Ders Kitabı Sistem Ofset Yayınları Ders Kitabı Sayfa 50 Cevabı

2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılıyla birlikte pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen kitaplardan biri de “Girişimcilik Ders Kitabı Sistem Ofset Yayınları Ders Kitabı Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Emine BAŞAR tarafından 216 sayfa olarak kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görseller ön plana çıkarılmış ve görsel tasarım ise Oğuz TUNÇEL tarafından yapılmış.

Girişimcilik Ders Kitabı Sistem Ofset Yayınları Ders Kitabı Sayfa 50 Cevabı” ise önce sorular yazıldı daha sonra kitabın üzerinde çözülerek gösterildi. Önce sorular hemen ardından ise cevaplar mevcuttur.

SORULAR

Soru:

1. Sadece kendi çıkarlarını düşünen bir girişimci sizce başarılı olabilir mi? Arkadaşlarınızla tartışınız.

2. Girişimci olmanız halinde ne gibi risk ve olumsuzluklarla karşılaşabileceğinizi düşününüz.

3. Girişimcileri diğer insanlardan ayıran özelliklerinin neler olduğunu araştırınız.

4. Başarılı bulduğunuz girişimcilerin bir listesini yaparak arkadaşlarınızın aynı türden listeleriyle karşılaştırınız. En başarılı kabul ettiğiniz girişimciyi tespit ettikten sonra, bu kişinin en başarılı girişimci olarak seçilmesinin nedenlerini arkadaşlarınızla tartışınız.

5. İnsanlarla iletişimi zayıf olan kişilerin girişimcilikte başarılı olma şansları ne kadardır? Arkadaşlarınızla tartışınız.

  • Cevap:
0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir