Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
4 Yıllık Bölümler

Girişimcilik Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Girişimcilik Taban Puanları, Girişimcilik Başarı Sıralamaları, Girişimcilik Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Girişimcilik Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Girişimcilik özgür iradeye ve kişinin yeteneklerine bağlıdır. Girişimcilik bölümünü eşit ağırlık bölümü mezunu olan öğrencilerimize kısaca tanıtmak isteriz. Bu bölümü yazmazdan önce mutlaka yazımıza bir göz atın deriz.

Yaşam seçimlerden ibaret, sende karşına çıkan fırsatları değerlendirerek ülkemizin ekonomik ve sosyal kalkınma faaliyetlerini en iyi koşulları bir araya getirerek yönetebilirsin. Bölüm; fırsatları görebilen, analitik düşünebilen, risk alabilen, girişimci ruha ve becerilere sahip bireyler yetiştirmeyi amaçlar. Bölüm kapsamında İşletmeye Giriş, İngilizce, Uygarlık Tarihi, Finansal Muhasebe, Pazarlama gibi dersler alınır.

Girişimcilik Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından incelediğimizde ise; Özyeğin Üniversitesi ve İstanbul Kültür Üniversitelerinde bulunduğunu ve bu iki üniversitenin de özel (paralı) olduğunu hatırlatmak isteriz. Bölüm mezunları akademisyenliğin yanında Kurumsal girişimcilik faaliyetlerinde bulunmayı hedefleyen kurumsal ve köklü firmalarda iş bulunabilir.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ Girişimcilik(İngilizce)(Burslu) EA 432.00 2 7028
İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ Girişimcilik(Burslu) EA 288.00 3 286029
ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ Girişimcilik(İngilizce)(%50 İndirimli) EA 255.00 19 484296
İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ Girişimcilik(%75 İndirimli) EA 224.00 10 769294
İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ Girişimcilik(Ücretli) EA 0.00 17 Dolmadı

Girişimcilik Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!