Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
4 Yıllık Bölümler

Girişimcilik Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Girişimcilik Taban Puanları, Girişimcilik Başarı Sıralamaları, Girişimcilik Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Girişimcilik Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Girişimcilik özgür iradeye ve kişinin yeteneklerine bağlıdır. Girişimcilik bölümünü eşit ağırlık bölümü mezunu olan öğrencilerimize kısaca tanıtmak isteriz. Bu bölümü yazmazdan önce mutlaka yazımıza bir göz atın deriz.

Yaşam seçimlerden ibaret, sende karşına çıkan fırsatları değerlendirerek ülkemizin ekonomik ve sosyal kalkınma faaliyetlerini en iyi koşulları bir araya getirerek yönetebilirsin. Bölüm; fırsatları görebilen, analitik düşünebilen, risk alabilen, girişimci ruha ve becerilere sahip bireyler yetiştirmeyi amaçlar. Bölüm kapsamında İşletmeye Giriş, İngilizce, Uygarlık Tarihi, Finansal Muhasebe, Pazarlama gibi dersler alınır.

Girişimcilik Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından incelediğimizde ise; Özyeğin Üniversitesi ve İstanbul Kültür Üniversitelerinde bulunduğunu ve bu iki üniversitenin de özel (paralı) olduğunu hatırlatmak isteriz. Bölüm mezunları akademisyenliğin yanında Kurumsal girişimcilik faaliyetlerinde bulunmayı hedefleyen kurumsal ve köklü firmalarda iş bulunabilir.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİGirişimcilik(İngilizce)(Burslu)EA432.0027028
İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİGirişimcilik(Burslu)EA288.003286029
ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİGirişimcilik(İngilizce)(%50 İndirimli)EA255.0019484296
İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİGirişimcilik(%75 İndirimli)EA224.0010769294
İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİGirişimcilik(Ücretli)EA0.0017Dolmadı

Girişimcilik Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!