Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
4 Yıllık Bölümler

Görsel İletişim Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Görsel İletişim Taban Puanları, Görsel İletişim Başarı Sıralamaları, Görsel İletişim Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Görsel İletişim Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Görsel İletişim bölümü toplumsal ve teknolojik gelişmelere paralel olarak gelişen büyüyen bir alandır. Bölüm Görsel ve işitsel kodları okuyabilen, dijital film, animasyonların efekt tasarımını yapabilen teorik ve pratik bilgilere hâkim bireyler yetiştirmeyi amaçlar. Televizyon ve film stüdyosu, fotoğraf stüdyosu, reji odası, radyo stüdyosu, animasyon stüdyosu ve Mac bilgisayarlarıyla donatılmış laboratuvarlarda eğitim alabilir proje üretip, uygulama fırsatı bulabilirsin.

Görsel İletişim Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından incelediğimizde ise; Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi, İstanbul Bilgi Üniversitesi, Kadir Has Üniversitesi, İzmir Ekonomi Üniversitesi, Başkent Üniversitelerinde üst sıralarda ve burslu olduğunu görüyoruz.

Bölümden mezun olanlar akademisyenliğin yanı sıra yapım şirketlerinde, radyo, televizyon kanallarında, program içerikleri üretebilir ve grafik tasarım yapabilirler.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
BEYKENT ÜNİVERSİTESİ Görsel İletişim(Burslu) SÖZ 369.00 3 45704
BEYKENT ÜNİVERSİTESİ Görsel İletişim(%75 İndirimli) SÖZ 272.00 27 439026

Görsel İletişim Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!