Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
4 Yıllık Bölümler

Görsel Sanatlar (M.T.O.K.) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Görsel Sanatlar (M.T.O.K.) Taban Puanları, Görsel Sanatlar (M.T.O.K.) Başarı Sıralamaları, Görsel Sanatlar (M.T.O.K.) Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Görsel Sanatlar (M.T.O.K.) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Görsel Sanatlar bölümü bir görselin çekim aşamasından montaj aşamasına kadar gelişen bütün süreçlerde dijital film ve animasyon tekniklerini kullanarak ortaya bir proje çıkarmaktır.  Bölüm kapsamında projelerini televizyon ve film stüdyosu, fotoğraf stüdyosu, reji odası, radyo stüdyosu, animasyon stüdyosu ve Mac bilgisayarlarıyla donatılmış laboratuvarlarında yapma fırsatı bulursun. Bölüm kapsamında Film Kuramı, Medeniyet ve Toplum, Sinemaya Giriş, Animasyon Teknikleri, Yazarlık Atölyesi, Kurgu Teknikleri ve Girişimcilik gibi dersler alınır.

Bölüm mezunları akademisyenliğin yanında reklamcılık, televizyon ve sinema sektörlerinde Sanat Yönetmeni, Fotoğraf Sanatçısı, Kameraman, Kurgu ve Grafik Tasarım Elemanı, Senarist, Belgeselci, Yönetmen, Animatör ve Film Eleştirmeni unvanlarıyla iş bulabilir.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
ANKARA HACI BAYRAM VELİ ÜNİVERSİTESİ Görsel Sanatlar(M.T.O.K.) SÖZ 287.00 6 336751

Görsel Sanatlar (M.T.O.K.) Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!