Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
4 Yıllık Bölümler

Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Tasarımı Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Tasarımı Taban Puanları, Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Tasarımı Başarı Sıralamaları, Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Tasarımı Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Tasarımı Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Görsel Sanatlar bölümü bir görselin çekim aşamasından montaj aşamasına kadar gelişen bütün süreçlerde dijital film ve animasyon tekniklerini kullanarak ortaya bir proje çıkarmaktır.  Bölüm kapsamında projelerini televizyon ve film stüdyosu, fotoğraf stüdyosu, reji odası, radyo stüdyosu, animasyon stüdyosu ve Mac bilgisayarlarıyla donatılmış laboratuvarlarında yapma fırsatı bulursun. Bölüm kapsamında Film Kuramı, Medeniyet ve Toplum, Sinemaya Giriş, Animasyon Teknikleri, Yazarlık Atölyesi, Kurgu Teknikleri ve Girişimcilik gibi dersler alınır.

Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından incelediğimizde ise; Uluslararası Saraybosna Üniversitesi olduğunu görüyoruz.  Özel Yetenek Sınavı ile öğrenci alındığını da belirtmek isteriz.

Bölüm mezunları akademisyenliğin yanında reklamcılık, televizyon ve sinema sektörlerinde Sanat Yönetmeni, Fotoğraf Sanatçısı, Kameraman, Kurgu ve Grafik Tasarım Elemanı, Senarist, Belgeselci, Yönetmen, Animatör ve Film Eleştirmeni unvanlarıyla iş bulabilir.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİGörsel Sanatlar ve Görsel İletişim Tasarımı(İngilizce)(Burslu)SÖZ272.005439933
DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİGörsel Sanatlar ve Görsel İletişim Tasarımı(İngilizce)(%75 İndirimli)SÖZ0.0010Dolmadı

Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Tasarımı Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!