Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Kompoziyon / Gün İçinde Nasıl Duygular Yaşadığımız İle İlgili Kompozisyon

Gün İçinde Nasıl Duygular Yaşadığımız İle İlgili Kompozisyon

Sponsorlu Bağlantılar


Gün İçinde Nasıl Duygular Yaşadığımız Yaşarız İle İlgili Kompozisyon

Gün içinde farklı duygular yaşarız. Bu duygularımız inişli, çıkışlı ve farklı duygular olabilir. Bazen bir şeye çok sinirlenebilirken bazen de yaşadığımız bir olaya çok sevinebiliriz. Faklı durumlar bize farklı duygular yaşatabilir.

Gün içinde o kadar farklı ve değişik olay yaşarız ki bu çok normal olarak karşılanmalıdır. Çünkü hayat tekdüze, monoton ve düz bir çizgi değildir. Değişkendir. Hayat değişken olduğu için bizim de gün içindeki farklı duygular yaşamamız çok normal. Mesela sabah güneşli güzel bir hava da uyandığımızda mutlu bir şekilde güne merhaba deriz. Öğlen ödevimizi yapmadığımızdan dolayı bize kızması bizim moralimizi bozacaktır. Teneffüste ise arkadaşımızın bize yapacağı güzel ve küçük bir şaka bizi mutlu edecek o hüznümüzü alacaktır. Akşam eve gittiğimizde ise annemizin bize güzel bir yemek yapmış olması ve babamızın eve gelirken bize fırından taze çıkmış sıcak bir ekmek getirmesi bizi çok ama çok mutlu edecektir. Yatağa girdiğimizde ise kardeşimizle aynı odada yapacağımız küçük kısa konuşmalar bizim mutlu bir şekilde uyumamızı sağlayacaktır.

Gün İçinde Nasıl Duygular Yaşadığımız veya yaşarız diye sorulduğunda hüzünlü duygular yaşabildiğimiz gibi bizi mutlu edecek duygularda yaşayabiliriz.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir