Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
4 Yıllık Bölümler

Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Açıköğretim) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Açıköğretim) Taban Puanları, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Açıköğretim) Başarı Sıralamaları, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Açıköğretim) Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Açıköğretim) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Medya araçlarının planlaması, metin yazarlığı, markaların reklam tasarımını yapmak istersen bölüm senin için doğru bir tercih olabilir. Yazım teknikleri, dijital iletişim tasarımı, müşteri yönetimi bölümün araştırma alanlarıdır. Bölüm stratejik, yaratıcı, marka planlamacı yeteneklerine sahip iletişim uzmanları yetiştirmeyi amaçlar. Bölüm kapsamında Marka Yönetimi ve İletişimi, Yeni Medya ve Halkla İlişkiler, Kültürlerarası İletişim gibi dersler alınır.

Mezunlar akademisyenliğin yanında reklam ajanslarında, halkla ilişkiler şirketlerinde, medya planlama ve satın alma şirketlerinde, özel kurumların pazarlama, reklam ve halkla ilişkiler ve kurumsal iletişim bölümlerinde iş bulabilir.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Halkla İlişkiler ve Reklamcılık(Açıköğretim) SÖZ 247.00 2750 630867

Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Açıköğretim) Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!