Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
4 Yıllık Bölümler

Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Açıköğretim) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Açıköğretim) Taban Puanları, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Açıköğretim) Başarı Sıralamaları, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Açıköğretim) Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Açıköğretim) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Medya araçlarının planlaması, metin yazarlığı, markaların reklam tasarımını yapmak istersen bölüm senin için doğru bir tercih olabilir. Yazım teknikleri, dijital iletişim tasarımı, müşteri yönetimi bölümün araştırma alanlarıdır. Bölüm stratejik, yaratıcı, marka planlamacı yeteneklerine sahip iletişim uzmanları yetiştirmeyi amaçlar. Bölüm kapsamında Marka Yönetimi ve İletişimi, Yeni Medya ve Halkla İlişkiler, Kültürlerarası İletişim gibi dersler alınır.

Mezunlar akademisyenliğin yanında reklam ajanslarında, halkla ilişkiler şirketlerinde, medya planlama ve satın alma şirketlerinde, özel kurumların pazarlama, reklam ve halkla ilişkiler ve kurumsal iletişim bölümlerinde iş bulabilir.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
ANADOLU ÜNİVERSİTESİHalkla İlişkiler ve Reklamcılık(Açıköğretim)SÖZ247.002750630867

Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Açıköğretim) Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!