Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
4 Yıllık Bölümler

Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Yüksekokul) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Yüksekokul) Taban Puanları, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Yüksekokul) Başarı Sıralamaları, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Yüksekokul) Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Yüksekokul) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Bu bölüm reklam, halkla ilişkiler, medya planlama ajansları’nın yanı sıra firmaların basın ve halkla ilişkiler birimleri, kurumsal iletişim, pazarlama ve satış departmanları gibi geniş bir alanda iş olanağı sunmaktadır. Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümü öğrencileri, bölümün teorik ve pratik eğitimini pekiştiren dinamik yapısı sayesinde, bir yandan toplumsal ve kurumsal iletişim konularında uzmanlaşırlarken diğer yandan da yaratıcı ve tasarım becerileri yüksek profesyoneller olarak yetişirler. Öğrenciler, bu bölümde kuramsal bilgi birikimi elde ederlerken diğer yandan da yapacakları halkla ilişkiler ve reklam projeleri ile uygulama deneyimi de kazanırlar.

İşletme İletişimi, Reklamcılık, Medya Planlama, Bütünleşik Pazarlama İletişimi, Kitle İletişim Kuramları gibi kuramsal derslerin yanı sıra reklam ve halkla ilişkiler projeleri gibi uygulamaya yönelik prtatik dersler de almaktadırlar. Bu bölüm sosyal yönü güçlü, ekip çalışmasına uyum sağlayabilen, okumayı ve araştırmayı seven tüm adaylara uygundur. Bölümün özel sektör işbirliğine önem vermesi ve uygulamalı derslerde özel sektör için gerçek projelerin hazırlanması öğrencilere daha mezun olmadan gerçek iş deneyimi sağlamaktadır.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ Halkla İlişkiler ve Reklamcılık(Yüksekokul)(Burslu) SÖZ 344.00 8 96059
TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ Halkla İlişkiler ve Reklamcılık(Yüksekokul) SÖZ 256.00 60 552329
İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ Halkla İlişkiler ve Reklamcılık(Yüksekokul)(%75 İndirimli) SÖZ 241.00 65 675930
IĞDIR ÜNİVERSİTESİ Halkla İlişkiler ve Reklamcılık(Yüksekokul) SÖZ 233.00 40 751275
İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ Halkla İlişkiler ve Reklamcılık(Yüksekokul)(%50 İndirimli) SÖZ 224.00 7 816978

Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Yüksekokul) Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!