Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
2 Yıllık Bölümler

Hukuk Büro Yönetimi ve Sekreterliği (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Hukuk Büro Yönetimi ve Sekreterliği (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları, Hukuk Büro Yönetimi ve Sekreterliği (İlköğretim) 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Hukuk Büro Yönetimi ve Sekreterliği (İlköğretim) 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Hukuk Büro Yönetimi ve Sekreterliği (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Ülkemizde birçok avukatlık ofisi mevcut, bu ofislerin yönetim ve sekreterliğine ihtiyaç duyulmaktadır. Hukuk Büro Yönetimi ve Sekreterliği bölümü hukuk bilgisine sahip, İngilizce bilen, kariyerini Hukuk Sekreterliği üzerine yapmak isteyen uzmanlar yetiştirmeyi amaçlar. Bölüm kapsamında Türk Dili, Bilgisayar, Hukukun Temel Kavramları, Anayasa Hukuku, Medeni Hukuk gibi dersler alınır.

Bölüm mezunları 2 yıllık ön lisans eğitimlerini Dikey Geçiş Sınavı ile 4 yıllık lisans eğitimine tamamlayabilirler. Mezunlar avukatlık bürolarında Sekreter olarak iş bulabilirler.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Hukuk Büro Yönetimi ve Sekreterliği (Açıköğretim)TYT0.001000Dolmadı

Hukuk Büro Yönetimi ve Sekreterliği (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!