Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
4 Yıllık Bölümler

İbrani Dili ve Edebiyatı Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

İbrani Dili ve Edebiyatı Taban Puanları, İbrani Dili ve Edebiyatı Başarı Sıralamaları, İbrani Dili ve Edebiyatı Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

İbrani Dili ve Edebiyatı Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Yeni bir dil öğrenme fikri seni heyecanlandırıyor mu? Peki Doğu dillerinden İbranice? Eğer dünya dillerinden İbranice ilgini çekiyorsa, uluslararası ilişkiler alanında uzmanlaşmak istiyorsan, İbrani dili, edebiyatı ve kültürü hakkında bilgilenmek ve araştırma yapmak istiyorsan İbrani Dili ve Edebiyatı Bölümü senin için doğru tercih olabilir. Araştırmacı, uluslararası konuları yakından takip eden, eleştirel bir bakış açısına sahip bireyler yetiştirmek bölümün temel amacıdır. Bu bölüm kapsamında İbrani Dili ve Edebiyatı, tarihi, dilbilgisi, modern ve klasik metinler derslerinin yanında Türk Dili ve Edebiyatı, Sosyoloji, Arkeoloji, Tarih ve Sanat Tarihi gibi dersler alabilirsin.

İbrani Dili ve Edebiyatı Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından incelediğimizde ise; sadece Erciyes Üniversitesinde olduğunu görüyoruz.

İbrani Dili ve Edebiyatı bölümden mezun olanlar İbranice tercümanlık ve eleştirmenlik yapabilirler; müzelerde, kütüphanelerde, devlet arşivlerinde, Dışişleri Bakanlığı’nda, çeşitli özel kurum ve kuruluşlarında iş bulabilirler.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
ERCİYES ÜNİVERSİTESİİbrani Dili ve EdebiyatıDİL0.0025Dolmadı

İbrani Dili ve Edebiyatı Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!