Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
4 Yıllık Bölümler

İktisadi ve İdari Bilimler Programları Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

İktisadi ve İdari Bilimler Programları Taban Puanları, İktisadi ve İdari Bilimler Programları Başarı Sıralamaları, İktisadi ve İdari Bilimler Programları Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

İktisadi ve İdari Bilimler Programları Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

İktisadi ve İdari Bilimler Programları; İktisat, Maliye, İşletme, Ekonometri, Siyaset Bilimi tüm bu programların merkezinde girişimcilik yatar. Eğer sende girişimciysen ve kişiler, kurumlar ve ülkelerin arasındaki ekonomi ve idari işleri yönetmek istersen bölüm senin için doğru bir seçim olabilir.

İktisadi ve İdari Bilimler Programları Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından incelediğimizde ise;  sadece Ted Üniversitesi ve Konya Gıda Ve Tarım Üniversitelerinde olduğunu görüyoruz.

İktisadi ve İdari yaklaşımın gerekli olduğu her sektörde mezunlar çalışabilir. Danışmanlık şirketleri, finans sektörü, bankalar, NGO’lar, araştırma kuruluşları, akademik kurumlar, uluslararası şirketler, ticaret ofisleri ve bakanlıklar mezunlarının çalıştığı başlıca yerlerdir.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
TED ÜNİVERSİTESİİktisadi ve İdari Bilimler Programları(İngilizce)(Burslu)EA369.001563051
TED ÜNİVERSİTESİİktisadi ve İdari Bilimler Programları(İngilizce)(%75 İndirimli)EA289.0070279019
TED ÜNİVERSİTESİİktisadi ve İdari Bilimler Programları(İngilizce)(%50 İndirimli)EA243.0055587836

İktisadi ve İdari Bilimler Programları Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!