Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
4 Yıllık Bölümler

İletişim Fakültesi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

İletişim Fakültesi Taban Puanları, İletişim Fakültesi Başarı Sıralamaları, İletişim Fakültesi Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

İletişim Fakültesi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Medya ve iletişime ilgi duyuyorsan, yaratıcı biriyim diyorsan bu bölümde okurken çok eğlenebilirsin. Medyanın her organında çalışabilir, iletişimin dünyanın gündemini belirlediği bu alanda kendine yer edinebilirsin. İletişim bölümü disiplinler arası bir bölüm olduğundan, sosyoloji, sanat tarihi, yeni medya gibi derslerle kendini zenginleştirebilirsin.

İletişim Fakültesi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Galatasaray Üniversitesi’nin en yüksek puanlı okul olduğunu hatırlatmak isteriz.

Bölüm mezunları akademik kariyer yapabilecekleri gibi, medyanın hemen her organında çalışabilirler. Bunun yanı sıra, halkla ilişkiler, gazetecilik gibi meslekler bu bölümden mezun olan insanların çokça tercih ettiği mesleklerdir.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
GALATASARAY ÜNİVERSİTESİİletişim(Fransızca)SÖZ465.0030870

İletişim Fakültesi Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!