Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
4 Yıllık Bölümler

İletişim Tasarımı ve Yeni Medya Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

İletişim Tasarımı ve Yeni Medya Taban Puanları, İletişim Tasarımı ve Yeni Medya Başarı Sıralamaları, İletişim Tasarımı ve Yeni Medya Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

İletişim Tasarımı ve Yeni Medya Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

İletişim Tasarımı bölümü mezunları, yazılım şirketlerinde tasarımcı olarak çalışabilirler. Bu şirketlerde web tasarımı, mobil uygulama ara yüzü ve hareketli görüntü tasarımı yapabilirler. Reklam şirketleri ve yapım şirketlerinde, görüntü yönetmeni, sanat yönetmeni ve yaratıcı yönetmen olarak çalışabilirler. Kültürel ve sanatsal etkinliklerin yönetilmesi ve planlamasında yönetici olarak etkinlik gösterebilirler. Ayrıca medya için üretilen temel görsel malzemelerin prodüksiyon ve post prodüksiyon aşamalarında yürütücü ve yönetici olarak çalışabilirler.

İletişim Tasarımı ve Yeni Medya Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde bu bölümün sadece Beykoz Üniversitesinde olduğunu görüyoruz.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
BEYKOZ ÜNİVERSİTESİİletişim Tasarımı ve Yeni Medya(Burslu)SÖZ349.00683408
BEYKOZ ÜNİVERSİTESİİletişim Tasarımı ve Yeni Medya(%75 İndirimli)SÖZ243.0024661886

İletişim Tasarımı ve Yeni Medya Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!