Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
4 Yıllık Bölümler

İletişim Tasarımı ve Yeni Medya Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

İletişim Tasarımı ve Yeni Medya Taban Puanları, İletişim Tasarımı ve Yeni Medya Başarı Sıralamaları, İletişim Tasarımı ve Yeni Medya Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

İletişim Tasarımı ve Yeni Medya Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

İletişim Tasarımı bölümü mezunları, yazılım şirketlerinde tasarımcı olarak çalışabilirler. Bu şirketlerde web tasarımı, mobil uygulama ara yüzü ve hareketli görüntü tasarımı yapabilirler. Reklam şirketleri ve yapım şirketlerinde, görüntü yönetmeni, sanat yönetmeni ve yaratıcı yönetmen olarak çalışabilirler. Kültürel ve sanatsal etkinliklerin yönetilmesi ve planlamasında yönetici olarak etkinlik gösterebilirler. Ayrıca medya için üretilen temel görsel malzemelerin prodüksiyon ve post prodüksiyon aşamalarında yürütücü ve yönetici olarak çalışabilirler.

İletişim Tasarımı ve Yeni Medya Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde bu bölümün sadece Beykoz Üniversitesinde olduğunu görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
BEYKOZ ÜNİVERSİTESİ İletişim Tasarımı ve Yeni Medya(Burslu) SÖZ 349.00 6 83408
BEYKOZ ÜNİVERSİTESİ İletişim Tasarımı ve Yeni Medya(%75 İndirimli) SÖZ 243.00 24 661886

İletişim Tasarımı ve Yeni Medya Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!