Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
4 Yıllık Bölümler

İletişim Tasarımı ve Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

İletişim Tasarımı ve Yönetimi Taban Puanları, İletişim Tasarımı ve Yönetimi Başarı Sıralamaları, İletişim Tasarımı ve Yönetimi Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

İletişim Tasarımı ve Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Günümüzün büyük çaplı politik, ekonomik, sosyal ve teknolojik dönüşümleri, birçok farklı disiplinin de iç içe geçtiği ve bir arada çalışmasını gerektiren yeni bir iş ortamı yaratmış bulunuyor. Aynı zamanda, bilgi teknolojisindeki gelişimler, bireylerin ve kurumların iletişim anlayışlarını ve araçlarını da değiştirerek dönüştürüyor. Bu son derece dinamik ve rekabetçi ortamda varlıklarını sürdürmek, tüketicileri ve paydaşları ile etkin iletişim kurmak isteyen birey, topluluk, kurum ve markalara donanımlı, yenilikçi ve farklı düşünebilen genç ve yaratıcı profesyonellere gereksinim duyuyor.

Kurumların geleceğe bakarken iletişim açısından birçok sorunsalı ve soruları mevcut: Markalar çok boyutlu rekabet ortamında paydaşların beğenisini ve sadakatini nasıl kazanacak? İletişim profesyonelleri krizleri nasıl yönetecek? Hızla değişen tüketici tercihlerine uyum sağlayabilecek esnek iletişim stratejileri gelecekte nasıl olacak? Dijital teknolojiler ve geleneksel ortamların tasarım ihtiyaçları nasıl şekillenecek? Geleceğin iletişim yöneticilerinin ve iletişim tasarımcılarının sahip olması gereken bilgi ve beceriler nelerdir?

İletişim Tasarımı ve Yönetimi Bölümü, birbirleriyle etkileşim içinde olan Reklamcılık, Halkla İlişkiler ve Görsel İletişim Tasarımı programları aracılığıyla, alanlarındaki akademisyenlerin ve sektör uzmanlarının birikimlerini de bir araya getirerek tüm bu sorulara stratejik ve pratik karşılıklar üretmektir.

Eğitim anlayışımız öğrencilerimizin yaşama, teorik bilgilerle pratik uygulamaların içselleştirildiği, katılımcı ve sorgulayıcı bir anlayış içerisinde hazırlanmalarını sağlar. Öğrencilere üniversitenin sınırları ötesinde iş dünyası ile buluşma, uluslararası ortamlara erişme, yarışma, bienal, sergi ve festivaller aracılığıyla başarılarını gösterme, sahada çalışma, dijital ve analog projeler üretme, portfolyo geliştirme ve benzeri bir dizi platformda gözlem, üretim ve uygulama yapma olanakları sunulur. İletişim Bölümü, yaratıcı iletişim becerileri ve yenilikçi düşünce yapısının yanı sıra, içinde yaşadığı toplumu ve dünyayı olumlu yönde dönüştürme enerjisine sahip bireyler yetiştirmeyi hedefler.

İletişim Tasarımı ve Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde İstanbul Bilgi Üniversitesi, Anadolu Üniversitesi, Kto Karatay Üniversitesi, Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi, Samsun Üniversitelerinde yüksek puanlarla kapattığını görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İletişim Tasarımı ve Yönetimi(İngilizce)(Burslu) SÖZ 442.00 4 2259
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İletişim Tasarımı ve Yönetimi SÖZ 345.00 80 93106
KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİ İletişim Tasarımı ve Yönetimi(Burslu) SÖZ 326.00 10 150040
ALANYA HAMDULLAH EMİN PAŞA ÜNİVERSİTESİ İletişim Tasarımı ve Yönetimi(İngilizce)(Burslu) SÖZ 318.00 3 180685
KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİ İletişim Tasarımı ve Yönetimi(%75 İndirimli) SÖZ 301.00 10 261001
İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İletişim Tasarımı ve Yönetimi(İngilizce)(%50 İndirimli) SÖZ 275.00 25 414401
SAMSUN ÜNİVERSİTESİ İletişim Tasarımı ve Yönetimi SÖZ 269.00 50 459448
İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İletişim Tasarımı ve Yönetimi(İngilizce)(%25 İndirimli) SÖZ 254.00 6 568488
KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİ İletişim Tasarımı ve Yönetimi(%50 İndirimli) SÖZ 249.00 10 614306
ALANYA HAMDULLAH EMİN PAŞA ÜNİVERSİTESİ İletişim Tasarımı ve Yönetimi(İngilizce)(%50 İndirimli) SÖZ 0.00 27 Dolmadı
KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİ İletişim Tasarımı ve Yönetimi(Ücretli) SÖZ 0.00 10 Dolmadı

İletişim Tasarımı ve Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!