Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
4 Yıllık Bölümler

İngiliz ve Rus Dilleri ve Edebiyatları Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

İngiliz ve Rus Dilleri ve Edebiyatları Taban Puanları, İngiliz ve Rus Dilleri ve Edebiyatları Başarı Sıralamaları, İngiliz ve Rus Dilleri ve Edebiyatları Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

İngiliz ve Rus Dilleri ve Edebiyatları Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Dünya genelinde resmi dil olarak kullanılmakta olan İngilizce ve Dünya üzerinde en çok konuşulan 7. dil Rusçayı öğrenerek Dünyaya açılmak istemez misin?  İngilizce ve Rusça konuşulan ülkelerin dilleri, edebiyatları ve kültürleri hakkında araştırmalar yapmak, yeni öğretim yöntemleri geliştirmek, kültürler arası iletişimin önünü açmak bu bölümün temel amaçlarını oluşturur. Bu program kapsamında Dilbilimine Giriş, Edebiyat Tarihi, Çeviri, Yazın Çevirisi, Metinlerle Mesleki Çeviri, Metin Dil Bilimi, İngiltere- Rus veTürk İlişkileri, Ticari Yazışmalar, Sunum ve Tartışma, Senaryo Yazarlığı, Turizm ve Rehberlik gibi dersler alabilirsin. Eğer dil ve edebiyata özel bir ilgin varsa, farklı kültürleri merak ediyorsan, yeni bir dil öğrenme fikri seni heyecanlandırıyorsa İngiliz ve Rus Dilleri ve Edebiyatları bölümü senin için doğru bir seçim olabilir.

Bölüm mezunları devlet okulları ve özel okullarda İngilizce ve Rusça Öğretmeni olarak çalışabilir, özel sektörde turizm, bankacılık, basın-yayın, dış ticaret, enformasyon gibi çeşitli alanlarda Editör ve Çevirmen olarak iş bulabilir.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
KOMRAT DEVLET ÜNİVERSİTESİİngiliz ve Rus Dilleri ve Edebiyatları(Öğretmenlik)(Ücretli)DİL0.0015Dolmadı

İngiliz ve Rus Dilleri ve Edebiyatları Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!