Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Kitap Cevapları / Yes You Can Student's Book ve Worbook / İngilizce Yıldırım Yayınları Yes You Can A1.2 Çalışma Kitabı Cevapları / İngilizce Yıldırım Yayınları Yes You Can A1.2 Çalışma Kitabı Sayfa 35 Cevabı
İngilizce Yıldırım Yayınları Yes You Can A1.2 Workbook Cevapları

İngilizce Yıldırım Yayınları Yes You Can A1.2 Çalışma Kitabı Sayfa 35 Cevabı

Sponsorlu Bağlantılar


İngilizce Yıldırım Yayınları Yes You Can A1.2 Çalışma Kitabı Sayfa 35 Cevabı

2017 – 2018 Eğitim Öğretim dönemiyle beraber pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen ders kitaplarından biri de “İngilizce Yıldırım Yayınları Yes You Can A1.2 Çalışma Kitabı Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Pınar ÖZMEN ve Dr. Nejla GEZMİŞ CEYHAN tarafından 50 sayfa olarak kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görseller ön plana çıkarılmış ve görsel tasarım ise Serhan AVCI tarafından yapılmış.

İngilizce Yıldırım Yayınları Yes You Can A1.2 WorkBook Sayfa 35 Cevapları“nda önce sorular yazıldı daha sonra cevaplar verildi.

SORULAR

THEME 4 PART 3: SKILLFUL AND INTERESTING SPORTSMEN
Look at the information on the table and write a paragraph about Naim Süleymanoğlu.
Place:
Bulgaria
Date of birth:
January 23, 1967
Nickname:
The Pocket Hercules
The first world record:
at the age of 16
His success:
World championship in 1989 Olympic goldmedal in Barcelona in 1992, in Atlanta in 1996
Retirement:
1996
B
Complete the sentences with the words below. You can use some words more than once.
did – took – got – became – had – achieved – lifted – broke
1- Mark Spitz seven gold medals in swimming in the Olympic Games in 1972.
2- Daley Thompson ten different sports in the decathlon.
3- Michael Phelps 19 Olympic gold medals, so he the most medaled
sportsman in the world in 2012.
4- Usain Bolt the gold medals in 100 m and 200 m titles at consecutive Olympics
in 2008 and 2012 and he a “double double”.
5- Nazmiye Mutlu 109 kg in 2012 Paralympic Games and she
the world record in lifting-40kg

İngilizce Yıldırım Yayınları Yes You Can A1.2 Çalışma Kitabı Sayfa 35 Cevabı

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir