Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Kitap Cevapları / Yes You Can Student's Book ve Worbook / İngilizce Yıldırım Yayınları Yes You Can A1.2 Çalışma Kitabı Cevapları / İngilizce Yıldırım Yayınları Yes You Can A1.2 Çalışma Kitabı Sayfa 48 Cevabı
İngilizce Yıldırım Yayınları Yes You Can A1.2 Workbook Cevapları

İngilizce Yıldırım Yayınları Yes You Can A1.2 Çalışma Kitabı Sayfa 48 Cevabı

Sponsorlu Bağlantılar


İngilizce Yıldırım Yayınları Yes You Can A1.2 Çalışma Kitabı Sayfa 48 Cevabı

2017 – 2018 Eğitim Öğretim dönemiyle beraber pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen ders kitaplarından biri de “İngilizce Yıldırım Yayınları Yes You Can A1.2 Çalışma Kitabı Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Pınar ÖZMEN ve Dr. Nejla GEZMİŞ CEYHAN tarafından 50 sayfa olarak kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görseller ön plana çıkarılmış ve görsel tasarım ise Serhan AVCI tarafından yapılmış.

İngilizce Yıldırım Yayınları Yes You Can A1.2 WorkBook Sayfa 48 Cevapları“nda önce sorular yazıldı daha sonra cevaplar verildi.

SORULAR

Look at the information and write paragraphs about the two celebrities.
Madonna
American singer and actress Real name: Madonna Louise Ciccone Date of birth: August 16, 1958 First album: in 1977
The most popular songs: “Frozen”, “Like a Virgin”, “Music”
Awards: Golden Globe Award for the Best Actress for her role in “Evita”
Shakira
Colombian singer, songwriter, dancer
Real name: Shakira Isabel Mebarak Ripoll
Date of birth: February 2, 1977
First album: “Pies Descalzos”
The most popular songs: “Whenever, Wherevef’, “Waka Waka”, “She Wolf’
Awards: Grammy Award in 2007 and 2008

İngilizce Yıldırım Yayınları Yes You Can A1.2 Çalışma Kitabı Sayfa 48 Cevabı

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir