Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
2 Yıllık Bölümler

İş Sağlığı ve Güvenliği (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

İş Sağlığı ve Güvenliği (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları, İş Sağlığı ve Güvenliği (İlköğretim) 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, İş Sağlığı ve Güvenliği (İlköğretim) 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

İş Sağlığı ve Güvenliği (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

İş Sağlığı ve Güvenliği sıklıkla ihlal edilen konulardan biridir ve can güvenliğinin insan sağlığı açısından önemi oldukça mühim bir meseledir. İşletmelerin iş güvenliğini üstlenebilecek sorumluluğa sahip olduğunu düşünüyorsan bölüm senin için doğru bir seçim olabilir. Bölüm ahlaki ve meslek ilkelerine uyan, işçi sağlığı ve güvenliğini kendine sorumluluk edinen teknikerler yetiştirmeyi amaçlar. Bölüm kapsamında Hukukun Temel Kavramları, İşletme Bilimlerine Giriş, İş Hukuku, İlk Yardım ve Acil Teçhizat, Bina Yönetim Sistemleri gibi dersler alınır.

Bölüm mezunları 2 yıllık ön lisans eğitimlerini Dikey Geçiş Sınavı ile 4 yıllık lisans eğitimine tamamlayabilir. Mezunlar İş Sağlığı ve Güvenliği Teknikeri unvanı ile tüm kurum ve kuruluşlarda iş bulabilir.

İş Sağlığı ve Güvenliği (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Anadolu Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, Atatürk Üniversitelerinin yüksek puanlarla öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İş Sağlığı ve Güvenliği (Açıköğretim) TYT 232.00 2000 1106384
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İş Sağlığı ve Güvenliği (Açıköğretim) TYT 192.00 2000 1682917
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ İş Sağlığı ve Güvenliği (Açıköğretim) TYT 189.00 4000 1714614

İş Sağlığı ve Güvenliği (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!