Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
4 Yıllık Bölümler

İşletme Bilgi Yönetimi (Yüksekokul) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

İşletme Bilgi Yönetimi (Yüksekokul) Taban Puanları, İşletme Bilgi Yönetimi (Yüksekokul) Başarı Sıralamaları, İşletme Bilgi Yönetimi (Yüksekokul) Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

İşletme Bilgi Yönetimi (Yüksekokul) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Bilgi teknolojilerine hâkim, güçlü iletişim becerilerine sahipsen İşletme Bilgi Yönetimi bölümü senin için doğru bir seçim olabilir. Bölüm iletişim kabiliyeti güçlü, duyarlı, anlayışlı, işletmecilik bilgi ve donanımına sahip bireyler yetiştirmeyi amaçlar. Bölüm kapsamında Bilgisayar Teknolojisi, İletişim Teknikleri ve Yazılım gibi dersler alınır.

Bölüm mezunları 2 yıllık ön lisans eğitimlerini Dikey Geçiş Sınavı ile 4 yıllık lisans eğitimine tamamlayabilirler. Mezunlar satın alma, finans, danışmanlık, iş geliştirme gibi özel sektör alanlarında ve devlet kurum ve kuruluşlarında iş bulabilirler.

İşletme Bilgi Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde İstanbul Gelişim Üniversitesi, Mersin Üniversitesi, İstanbul Gelişim Üniversitelerine öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİİşletme Bilgi Yönetimi(Burslu)EA269.005385383
MERSİN ÜNİVERSİTESİİşletme Bilgi YönetimiEA0.0030Dolmadı
MERSİN ÜNİVERSİTESİİşletme Bilgi YönetimiEA0.0030Dolmadı
İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİİşletme Bilgi Yönetimi(%75 İndirimli)EA0.0025Dolmadı

İşletme Bilgi Yönetimi (Yüksekokul) Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!