Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
4 Yıllık Bölümler

İşletme-Ekonomi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

İşletme-Ekonomi Taban Puanları, İşletme-Ekonomi Başarı Sıralamaları, İşletme-Ekonomi Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

İşletme-Ekonomi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

İşletme ve Ekonomi alanlarının birbiriyle olan yakın ilişkisinden doğan birleşim sayesinde her iki dalda da uzmanlaşabileceksin. Bölüm almış olduğu teorik ve pratik bilgileri günlük yaşamda da uygulayabilen bireyler yetiştirmeyi amaçlar. Bölüm kapsamında Ekonomiye Giriş, Sosyal Sorunlar ve Eleştirel Düşünce, Muhasebeye Giriş, Yönetimde Yaklaşımlar gibi dersler alınır.

Bölüm mezunları akademisyenliğin yanında ulaştırma, dış ticaret, bankacılık, sigortacılık gibi alanların yanında ekonomi ve işletmeyle ilgili hizmet veren tüm özel ve kamu kuruluşlarında iş bulabilir.

İşletme-Ekonomi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri değerlendirdiğimizde sadece İstanbul Bilgi Üniversitesinde olduğunu görüyoruz.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİİşletme-Ekonomi(İngilizce)(Burslu)EA417.00713401
İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİİşletme-Ekonomi(İngilizce)(%50 İndirimli)EA250.0063523515

İşletme-Ekonomi Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!