Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
4 Yıllık Bölümler

İşletme-Ekonomi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

İşletme-Ekonomi Taban Puanları, İşletme-Ekonomi Başarı Sıralamaları, İşletme-Ekonomi Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

İşletme-Ekonomi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

İşletme ve Ekonomi alanlarının birbiriyle olan yakın ilişkisinden doğan birleşim sayesinde her iki dalda da uzmanlaşabileceksin. Bölüm almış olduğu teorik ve pratik bilgileri günlük yaşamda da uygulayabilen bireyler yetiştirmeyi amaçlar. Bölüm kapsamında Ekonomiye Giriş, Sosyal Sorunlar ve Eleştirel Düşünce, Muhasebeye Giriş, Yönetimde Yaklaşımlar gibi dersler alınır.

Bölüm mezunları akademisyenliğin yanında ulaştırma, dış ticaret, bankacılık, sigortacılık gibi alanların yanında ekonomi ve işletmeyle ilgili hizmet veren tüm özel ve kamu kuruluşlarında iş bulabilir.

İşletme-Ekonomi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri değerlendirdiğimizde sadece İstanbul Bilgi Üniversitesinde olduğunu görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İşletme-Ekonomi(İngilizce)(Burslu) EA 417.00 7 13401
İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İşletme-Ekonomi(İngilizce)(%50 İndirimli) EA 250.00 63 523515

İşletme-Ekonomi Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!