Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
4 Yıllık Bölümler

İşletme Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

İşletme Yönetimi Taban Puanları, İşletme Yönetimi Başarı Sıralamaları, İşletme Yönetimi Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

İşletme Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Analitik düşünceye sahip, istatistik veri analizi yapabiliyor muhasebe, iktisat, yönetim gibi alanlara karşı ilgin varsa İşletme Yönetimi bölümü senin için doğru bir seçim olabilir. Bölüm farklı kültürel ortamlara uyum sağlayabilecek, yaratıcı ve çağdaş yönetim yaklaşımlarını kullanabilen bireyler yetiştirmeyi amaçlar. Bölüm kapsamında İstatistik, Finansal Muhasebe, Yönetim Ekonomisi, İnsan Kaynakları Yönetimi, Lojistik Yönetimi gibi mesleğe yönelik dersler alınır.

Bölüm mezunları 2 yıllık ön lisans eğitimlerini Dikey Geçiş Sınavı ile 4 yıllık lisans eğitimine tamamlayabilir, özel sektörün pazarlama, bütçe planlama, üretim alanlarının yanı sıra kamu kurum ve kuruluşları olan Sanayi ve Ticaret odaları, Devlet Planlama Teşkilatı gibi alanlarında iş bulabilir.

İşletme Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri değerlendirdiğimizde Marmara Üniversitesi, Yakın Doğu Üniversitesi, Girne Üniversitesi, Kıbrıs Amerikan Üniversitelerinin öğrenci aldıklarını görüyoruz.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
MARMARA ÜNİVERSİTESİİşletme Yönetimi(İngilizce)(UOLP-ABD North Carolina Üniversitesi)(UNCW)(Ücretli)EA311.0015194898
GİRNE ÜNİVERSİTESİİşletme Yönetimi(İngilizce)(Burslu)EA0.003Dolmadı
KIBRIS AMERİKAN ÜNİVERSİTESİİşletme Yönetimi(İngilizce)(Burslu)EA0.003Dolmadı
YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİİşletme Yönetimi(İngilizce)(Burslu)EA0.003Dolmadı

İşletme Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!