Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
4 Yıllık Bölümler

Japonca Öğretmenliği Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Japonca Öğretmenliği Taban Puanları, Japonca Öğretmenliği Başarı Sıralamaları, Japonca Öğretmenliği Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Japonca Öğretmenliği Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Yeni bir dil öğrenme, öğretme fikri seni heyecanlandırıyor mu? Araştırmacı, uluslararası konuları yakından takip eden, eleştirel bir bakış açısına sahip bireyler yetiştirmek bölümün temel amaçlarını oluşturur. Eğer dünya dillerinden Japon dili ilgini çekiyorsa, uluslararası ilişkiler alanında uzmanlaşmak istiyorsan, Japonca konuşulan ülkelerin dilleri, edebiyatları ve kültürleri hakkında bilgilenmek ve araştırma yapmak istiyorsan Japonca Öğretmenliği Bölümü senin için doğru tercih olabilir. Bu bölüm kapsamında Japon Dili ve Edebiyatı, tarihi, dilbilgisi, modern ve klasik metinler derslerinin yanında Türk Dili ve Edebiyatı, Sosyoloji, Arkeoloji, Tarih ve Sanat Tarihi gibi dersler alabilirsin.

Japonca Öğretmenliği bölümden mezun olanlar öğretmenliğin yanında tercümanlık ve eleştirmenlik yapabilirler; müzelerde, kütüphanelerde, devlet arşivlerinde, Dışişleri Bakanlığı’nda, çeşitli özel kurum ve kuruluşlarında iş bulabilirler.

Japonca Öğretmenliği Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinin yüksek puanlarla öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİJaponca ÖğretmenliğiDİL399.004014994

Japonca Öğretmenliği Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!