Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
4 Yıllık Bölümler

Japonca Öğretmenliği Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Japonca Öğretmenliği Taban Puanları, Japonca Öğretmenliği Başarı Sıralamaları, Japonca Öğretmenliği Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Japonca Öğretmenliği Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Yeni bir dil öğrenme, öğretme fikri seni heyecanlandırıyor mu? Araştırmacı, uluslararası konuları yakından takip eden, eleştirel bir bakış açısına sahip bireyler yetiştirmek bölümün temel amaçlarını oluşturur. Eğer dünya dillerinden Japon dili ilgini çekiyorsa, uluslararası ilişkiler alanında uzmanlaşmak istiyorsan, Japonca konuşulan ülkelerin dilleri, edebiyatları ve kültürleri hakkında bilgilenmek ve araştırma yapmak istiyorsan Japonca Öğretmenliği Bölümü senin için doğru tercih olabilir. Bu bölüm kapsamında Japon Dili ve Edebiyatı, tarihi, dilbilgisi, modern ve klasik metinler derslerinin yanında Türk Dili ve Edebiyatı, Sosyoloji, Arkeoloji, Tarih ve Sanat Tarihi gibi dersler alabilirsin.

Japonca Öğretmenliği bölümden mezun olanlar öğretmenliğin yanında tercümanlık ve eleştirmenlik yapabilirler; müzelerde, kütüphanelerde, devlet arşivlerinde, Dışişleri Bakanlığı’nda, çeşitli özel kurum ve kuruluşlarında iş bulabilirler.

Japonca Öğretmenliği Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinin yüksek puanlarla öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ Japonca Öğretmenliği DİL 399.00 40 14994

Japonca Öğretmenliği Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!