Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
4 Yıllık Bölümler

Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği Taban Puanları, Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği Başarı Sıralamaları, Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Hayvancılıkla uğraşmaktan keyif alıyor, tavuk, hindi, güvercin, ördek, kaz, tavus kuşu gibi kümes hayvanlarıyla dolu bir çiftlik hayali kuruyor ve sağlıklı hayvan yetiştiriciliği yapmak istiyorsan bölüm senin için doğru bir seçim olabilir. Bölüm kapsamında Kanatlı Hayvan Anatomisi, Mikrobiyoloji, Hijyen, Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği, Kanatlı Hayvan Besleme, Yem Teknolojisi, Yumurta Tavukçuluğu, Et Teknolojisi, Kesim Teknikleri, Laboratuvar Teknikleri ve Pazarlama gibi dersler alınır.

Bölüm mezunları Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği Program Teknikeri unvanı alırlar ve Ziraat mühendisleri veya veteriner hekimlerle birlikte çalışabilir, kanatlı hayvan yetiştiriciliği, kuluçkahaneler, kanatlı hayvanlar üzerine çalışan şirketlerde, yem fabrikaları ve soğuk depo alanlarında iş bulabilirler. 2 yıllık ön lisans eğitimlerini dikey geçiş sınavı ile 4 yıllık lisans eğitimine tamamlayabilirler.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği(KKTC Uyruklu) SAY 0.00 1 Dolmadı
BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği SAY 0.00 15 Dolmadı

Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!