Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
4 Yıllık Bölümler

Konaklama İşletmeciliği (Açıköğretim) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Konaklama İşletmeciliği (Açıköğretim) Taban Puanları, Konaklama İşletmeciliği (Açıköğretim) Başarı Sıralamaları, Konaklama İşletmeciliği (Açıköğretim) Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Konaklama İşletmeciliği (Açıköğretim) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Turizm sektörü her geçen gün büyüyor. Bölüm sektörün gereksinim duyduğu nitelikli bireyleri, yöneticileri yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Bölüm kapsamında Matematik, İşletme İlkeleri, Genel Muhasebe, Davranış Bilimleri, Kurumsal İletişim, Genel Turizm Bilgisi gibi dersler alınır.

Bölüm mezunları Konaklama Yöneticisi unvanını alır. Mezunlar konaklama işletmelerinde yönetim düzeyinde iş bulabilirler.

Konaklama İşletmeciliği Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları 2020” açısından üniversiteleri incelediğimizde Ege Üniversitesi, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi, Anadolu Üniversitelerinin yüksek puanlarla öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Konaklama İşletmeciliği(Açıköğretim) EA 0.00 200 Dolmadı

Konaklama İşletmeciliği (Açıköğretim) Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!