Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
4 Yıllık Bölümler

Konaklama İşletmeciliği (Açıköğretim) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Konaklama İşletmeciliği (Açıköğretim) Taban Puanları, Konaklama İşletmeciliği (Açıköğretim) Başarı Sıralamaları, Konaklama İşletmeciliği (Açıköğretim) Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Konaklama İşletmeciliği (Açıköğretim) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Turizm sektörü her geçen gün büyüyor. Bölüm sektörün gereksinim duyduğu nitelikli bireyleri, yöneticileri yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Bölüm kapsamında Matematik, İşletme İlkeleri, Genel Muhasebe, Davranış Bilimleri, Kurumsal İletişim, Genel Turizm Bilgisi gibi dersler alınır.

Bölüm mezunları Konaklama Yöneticisi unvanını alır. Mezunlar konaklama işletmelerinde yönetim düzeyinde iş bulabilirler.

Konaklama İşletmeciliği Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları 2020” açısından üniversiteleri incelediğimizde Ege Üniversitesi, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi, Anadolu Üniversitelerinin yüksek puanlarla öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
ANADOLU ÜNİVERSİTESİKonaklama İşletmeciliği(Açıköğretim)EA0.00200Dolmadı

Konaklama İşletmeciliği (Açıköğretim) Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!