Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
4 Yıllık Bölümler

Konaklama İşletmeciliği Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Konaklama İşletmeciliği Taban Puanları, Konaklama İşletmeciliği Başarı Sıralamaları, Konaklama İşletmeciliği Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Konaklama İşletmeciliği Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Yaşadığımız ülke ve hatta dünya nüfusunun günden güne artmasıyla, turizm sektörü önemli bir ivme kazanmıştır. Turizm sektörünün göstermiş olduğu artış ise ticareti de yanında sürükleyerek, günümüzün vazgeçilmez ve gerekli mesleklerinde ağırlığını korumaktadır. Bu mesleği seçecek olan kişilerin, ticarete ve turizme ilgisi varsa eğer, başarıyı yakalayacak olmaları muhtemel bir sonuçtur. Bölüm içerisinde alacak oldukları; muhasebe, matematik ve genel turizm gibi derslerle de var olan bilgilerine iyi bir temel atılacaktır.

Konaklama İşletmeciliği bölümünden alacak oldukları ticari zeka ile mezun olan öğrenciler, konaklama işletmelerinde yönetici olarak iş bulabileceği gibi, sektörde deneyim kazanarak kendi özel işletmelerini de açabilme fırsatlarını yakalar. Artan turizm sektörü ile, iş olanakları, günden güne artmaya devam edecektir.

Konaklama İşletmeciliği Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Ege Üniversitesi, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi, Anadolu Üniversitelerinin yüksek puanlarla öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
EGE ÜNİVERSİTESİKonaklama İşletmeciliği(Fakülte)EA231.0050699945
MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİKonaklama İşletmeciliği(Fakülte)EA213.0030808383
ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİKonaklama İşletmeciliği(Fakülte)EA210.0030811892

Konaklama İşletmeciliği Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!