Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
4 Yıllık Bölümler

Konaklama ve Turizm İşletmeciliği (Yüksekokul) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Konaklama ve Turizm İşletmeciliği (Yüksekokul) Taban Puanları, Konaklama ve Turizm İşletmeciliği (Yüksekokul) Başarı Sıralamaları, Konaklama ve Turizm İşletmeciliği (Yüksekokul) Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Konaklama ve Turizm İşletmeciliği (Yüksekokul) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Hızını arttıran sektörler arasında neredeyse birinci sırada yerini koruyan turizm sektörü, ticaret ile ilgilenmek isteyen kişiler için neredeyse altın değerindedir. Konaklama ve Turizm İşletmeciliği bölümü, bölümü tercih edecek olan aday öğrencilere, ticari zekâ vermekle kalmıyor, bölümde gösterilen; genel turizm, muhasebe ve kurumsal iletişim gibi dersleri almalarını sağlayarak, tüm detayları ayrıntılı bir şekilde sunuyor. Turizm sektörüne ilgi duyan ve bu ilginin tüm teknik detaylarını öğrenmek isteyen her öğrenci için, kesinlikle değerlendirilmesi gerekilen bir meslektir.

Konaklama ve Turizm İşletmeciliği bölümünden mezun olan öğrenciler, konaklama işletmelerinde üst düzey birimlerde çalışabilir, sektörde deneyim kazandıktan sonra ise, kendi işletmelerini açacak unvana sahip olacaktır.

Konaklama ve Turizm İşletmeciliği Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Ege Üniversitesi, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi, Anadolu Üniversitelerinin yüksek puanlarla öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİKonaklama ve Turizm İşletmeciliği(İngilizce)(Burslu)EA0.003Dolmadı

Konaklama ve Turizm İşletmeciliği (Yüksekokul) Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2023 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!