Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
4 Yıllık Bölümler

Kore Dili ve Edebiyatı Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Kore Dili ve Edebiyatı Taban Puanları, Kore Dili ve Edebiyatı Başarı Sıralamaları, Kore Dili ve Edebiyatı Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Kore Dili ve Edebiyatı Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Yeni bir dil öğrenmek, her insan için yadsınamaz bir derecede heyecan vericidir. Peki ya o öğreneceğiniz dili, içerisinde bulundurduğu tüm kültürel etkileşimlerle, edebiyatıyla, sanatıyla ve daha nice etnik bilgileriyle öğrenmek, daha da heyecan verici olmaz mıydı? İşte Kore Dili ve Edebiyatı, tam da böyle bir bölüm. Bu bölümü tercih edecek öğrencilerin, bölüm içerisinde görecek olduğu; dilbilimi, Edebiyat, Kore kültürleri gibi dersler, yeni bir dil öğrenmek isteyen ama bunu tam anlamıyla öğrenmek isteyen öğrenciler için, harika bir fırsat olacaktır.

Bu bölümden mezun olacak öğrenciler, ilk öncelikle yabancı bir dil bilmenin gerektirdiği; çevirmenlik, yazarlık, öğretmenlik ve medya alanlarında iş bulabilecekleri gibi, turizm alanında ve birçok özel iş alanlarında iş fırsatı yakalayabilir.

Kore Dili ve Edebiyatı Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde İstanbul Üniversitesi, Ankara Üniversitesi, Erciyes Üniversitelerinin yüksek puanlarla öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Kore Dili ve Edebiyatı(Korece) DİL 420.00 20 9979
ANKARA ÜNİVERSİTESİ Kore Dili ve Edebiyatı DİL 387.00 40 17872
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ Kore Dili ve Edebiyatı DİL 355.00 40 27009
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ Kore Dili ve Edebiyatı(İÖ) DİL 333.00 40 33767

Kore Dili ve Edebiyatı Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!