Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
4 Yıllık Bölümler

Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Taban Puanları, Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Başarı Sıralamaları, Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım bölümü, sanatsal ve kültürel alanlara ilgi duyan her öğrenci için bir okuldan ziyade kesinlikle zevk alarak okuyacağı ve bilgi seviyelerini en üst düzeye çıkarabilecekleri bir bölüm olacaktır. Bu bölümün en güzel fırsatlarından biri ise: Okuduğunuz ülke içerisindeki sanatsal ve kültürel tüm varlıkları ele alarak, onları koruma ve bakım onarımdan sorumlu olacak bölüm mezunlarının, gelecek nesiller için kesinlikle önemli bir değer görecek olmasıdır.

Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım bölümünde konservatör olarak mezun olan öğrenciler; müze, sanat galerisi, özel kuruluşlar ve kamu kuruluşlarında restoratör olarak görev alacakları gibi, birçok arkeolojik kazıda da yer alarak kendilerine geniş bir iş fırsatı yaratabilir.

Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Yıldız Teknik Üniversitesi, Ankara Üniversitesi, Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi, Pamukkale Üniversitelerinin yüksek puanlarla öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım EA 279.00 30 327776
ANKARA ÜNİVERSİTESİ Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım EA 239.00 40 626947
ANKARA HACI BAYRAM VELİ ÜNİVERSİTESİ Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım EA 232.00 40 691796
PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım EA 0.00 30 Dolmadı

Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!