Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
4 Yıllık Bölümler

Kültür ve İletişim Bilimleri Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Kültür ve İletişim Bilimleri Taban Puanları, Kültür ve İletişim Bilimleri Başarı Sıralamaları, Kültür ve İletişim Bilimleri Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Kültür ve İletişim Bilimleri Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Neredeyse hayatımızın her alanında bulunan iletişim faktörünün, kültürle birleştiği harika bir bölümde okumayı kim istemez ki? Kültür ve İletişim bölümünde okuyacak olan öğrencilerin; içerisinde bulunduğumuz ve yaşamın çoğunu kapsayan kültür ve iletişimin, en başlangıç noktasından en uç noktalarına kadar tüm oluşum sürecini inceleyecek olmaları, bölüm boyunca ve bölüm sonunda barındırdıkları tüm at gözlüklerini atıp, dünyaya ve etrafa daha geniş açıdan bakma fırsatını yakalamaları için muhteşem bir fırsat olacaktır.

Kültür Varlıkları ve İletişim Bilimleri bölümünden mezun olan öğrenciler, bölüm gereği; medya alanlarında, özel sektörlerde ve akademik kariyerin yanı sıra kültür ve iletişim alanının barındırdığı alanlarda kendilerine iş fırsatı bulabilirler.

Kültür ve İletişim Bilimleri Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Türk-Alman Üniversitesinin yüksek puanlarla öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
TÜRK-ALMAN ÜNİVERSİTESİ Kültür ve İletişim Bilimleri SÖZ 407.00 37 10698
TÜRK-ALMAN ÜNİVERSİTESİ Kültür ve İletişim Bilimleri SÖZ 389.00 3 22560

Kültür ve İletişim Bilimleri Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!