Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
2 Yıllık Bölümler

Kültürel Miras ve Turizm 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Kültürel Miras ve Turizm 2 Yıllık Taban Puanları, Kültürel Miras ve Turizm 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Kültürel Miras ve Turizm 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Kültürel Miras ve Turizm 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Üniversitelerin eşit ağırlık puan türünden öğrenci kabul ettikleri 2 yıllık bir ön lisans bölümüdür. Kültürel mirasımızı yaşatmak, üzerinde çalışmalar yapmak ve korunmasını sağlamak için bu konu hakkında bilgi sahibi olunması gerekir. Kültürel konular hakkında bilgiler ve çalışmalarla yetkin kişiler yetiştirmeyi hedefleyen Kültürel Miras ve Turizm: kültürel yapıların turizm üzerindeki etkisi, nasıl geliştirileceği, korunmasının nasıl yapılması, teorik ve yer yer yerinde yapılan çalışmalarla, ders içeriklerini kaliteli bir altyapı üzerinden yürütmektedir. Bu programı bitiren öğrenciler dikey geçiş sınavı ile Turizm İşletmeciliği, İşletme ve İşletme Yönetimi gibi ilgili bölümlere geçiş yapabilir.

Kültürel Miras ve Turizm bölümünü bitiren öğrenciler; kültürel miras üzerine yürütülen tüm projelerde ve turizm sektöründe iş bulabilme şansına sahiptir.

Kültürel Miras ve Turizm 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi, Sinop Üniversitelerinin yüksek puanlarla öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ Kültürel Miras ve Turizm TYT 0.00 25 Dolmadı
NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ Kültürel Miras ve Turizm TYT 0.00 20 Dolmadı
SİNOP ÜNİVERSİTESİ Kültürel Miras ve Turizm TYT 0.00 25 Dolmadı

Kültürel Miras ve Turizm 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!