Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
2 Yıllık Bölümler

Kültürel Miras ve Turizm (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Kültürel Miras ve Turizm (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları, Kültürel Miras ve Turizm (İlköğretim) 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Kültürel Miras ve Turizm (İlköğretim) 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Kültürel Miras ve Turizm (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Kültürel kalıntılarımızın geçmişten günümüze sağlıklı bir şekilde korunması, onarılması gerekir. Bizim bu kültürel mirasları korumamız, aynı zamanda tanıtmamız için öncelikle mirasımız hakkında temel bilgileri öğrenmeli ve değer vermeliyiz. Bölümün amacı Dünya’da kültürel mirasın nasıl korunduğunu, turizm açısından nasıl değerlendirildiğini, Türkiye’nin kültürel miras varlığını ve turizmdeki yerini öğretmek, eğitim yoluyla Türkiye’nin birçok yöresinde koruma statüsü olmayan kale, sur, cami, kilise, antik kentsel sanatları vb. kültürel mirasının korunmaya alınmasını sağlamaktır.

Bölüm mezunları Turizm sektöründe iş bulabilirler. 2 yıllık ön lisans eğitimlerini dikey geçiş sınavı ile 4 yıllık lisans eğitimine tamamlayabilirler.

Kültürel Miras ve Turizm (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Anadolu Üniversitesi, İstanbul Üniversitelerinin yüksek puanlarla öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Kültürel Miras ve Turizm (Açıköğretim)TYT199.003001627085
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Kültürel Miras ve Turizm (Açıköğretim)TYT0.00500Dolmadı

Kültürel Miras ve Turizm (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!