Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
2 Yıllık Bölümler

Kültürel Miras ve Turizm (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Kültürel Miras ve Turizm (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları, Kültürel Miras ve Turizm (İlköğretim) 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Kültürel Miras ve Turizm (İlköğretim) 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Kültürel Miras ve Turizm (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Kültürel kalıntılarımızın geçmişten günümüze sağlıklı bir şekilde korunması, onarılması gerekir. Bizim bu kültürel mirasları korumamız, aynı zamanda tanıtmamız için öncelikle mirasımız hakkında temel bilgileri öğrenmeli ve değer vermeliyiz. Bölümün amacı Dünya’da kültürel mirasın nasıl korunduğunu, turizm açısından nasıl değerlendirildiğini, Türkiye’nin kültürel miras varlığını ve turizmdeki yerini öğretmek, eğitim yoluyla Türkiye’nin birçok yöresinde koruma statüsü olmayan kale, sur, cami, kilise, antik kentsel sanatları vb. kültürel mirasının korunmaya alınmasını sağlamaktır.

Bölüm mezunları Turizm sektöründe iş bulabilirler. 2 yıllık ön lisans eğitimlerini dikey geçiş sınavı ile 4 yıllık lisans eğitimine tamamlayabilirler.

Kültürel Miras ve Turizm (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Anadolu Üniversitesi, İstanbul Üniversitelerinin yüksek puanlarla öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Kültürel Miras ve Turizm (Açıköğretim) TYT 199.00 300 1627085
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Kültürel Miras ve Turizm (Açıköğretim) TYT 0.00 500 Dolmadı

Kültürel Miras ve Turizm (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!