Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
4 Yıllık Bölümler

Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler Taban Puanları, Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler Başarı Sıralamaları, Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler bölümü, uluslararası politikaların, siyasi ve ekonomik tüm bilgilerin altyapısını kapsamaktadır. Bölümü tercih edecek öğrenciler, yaşadığı ülkenin tüm uluslararası reformlarını yakından inceleme ve analiz yapma fırsatını yakalayarak, birçok konuda üst düzey bilgi sahibi olmaya zemin hazırlayacaktır. Siyasal teoriler ve küresel teoriler anlamındaki tüm altyapı dersleri kapsayan Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler bölümü, içeriğiyle, bu bölümü tercih edecek öğrencileri her bakımdan bilgiyle doyuracaktır.

Bu bölümden mezun olan öğrenciler, bağlı oldukları ülke dışında iş bulma fırsatıyla mezun olur olmaz tanışırlar. Birleşmiş Milletler, Dışişleri Bakanlığı gibi alanlarda iş bulabileceği gibi birçok kamu sektöründe de araştırma ve analiz görevlisi olarak çalışabilir.

Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Boğaziçi Üniversitesi, Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Mef Üniversitesi, İbn Haldun Üniversitelerinin yüksek puanlarla öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler(İngilizce)(UOLP-SUNY Binghamton)(%50 İndirimli) EA 371.00 1 59211
ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler(İngilizce)(UOLP-SUNY Binghamton)(Ücretli) EA 0.00 14 Dolmadı

Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!