Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
4 Yıllık Bölümler

Kurgu-Ses ve Görüntü Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Kurgu-Ses ve Görüntü Yönetimi Taban Puanları, Kurgu-Ses ve Görüntü Yönetimi Başarı Sıralamaları, Kurgu-Ses ve Görüntü Yönetimi Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Kurgu-Ses ve Görüntü Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Film sektörü hayali olan ama bu hayali, kamera önünde değil de kamera arkasında gerçekleştirmek isteyen her birey için uygunluk konusunda en başta gelen mesleklerdendir, Kurgu-Ses ve Görüntü Yönetimi bölümü. Bir filmin veya herhangi bir dizinin arka planında gerçekleşen; görüntü, ses, ışık ve post-prodüksiyon gibi tüm altyapıyı kapsayan görevlerle donanan öğrenciler, bu meslek için sorumluluk ve yönetim düzenini, bölüme başlamadan üst düzeye getirirse eğer, bölüm süresince büyük bir kolaylık olacaktır.

Kurgu-Ses ve Görüntü Yönetimi bölümünden mezun olan öğrenciler; mesleğine akademik olarak devam edebileceği gibi, tüm medya ve televizyon alanlarında iş bulabilecekleri geniş bir yelpazeye sahip olacaktır. Gelişen teknoloji sayesinde, ilerleyen zamanlarda bölümde bulunan iş olanakları da artacaktır.

Kurgu-Ses ve Görüntü Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Dokuz Eylül Üniversitesinin yüksek puanlarla öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİKurgu-Ses ve Görüntü YönetimiSÖZ347.003089211
DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİKurgu-Ses ve Görüntü Yönetimi(KKTC Uyruklu)SÖZ290.001323485

Kurgu-Ses ve Görüntü Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!