Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
2 Yıllık Bölümler

Laborant ve Veteriner Sağlık (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Laborant ve Veteriner Sağlık (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları, Laborant ve Veteriner Sağlık (İlköğretim) 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Laborant ve Veteriner Sağlık (İlköğretim) 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Laborant ve Veteriner Sağlık (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Laborant tıbbı müdahaleyi yapacak hekime hastanın durumu ile ilgili yapmış olduğu analizleri aktarır. Laborant ve Veteriner Sağlık bölümü evcil ve çiftlik hayvanlarının sağlıklarının korunması, beslenmesi, yetiştirilmesi ve hayvan ıslah çalışmalarında görev alabilecek uzman bireyler yetiştirmeyi amaçlar.

Bölüm mezunları Laborant ve Veteriner Teknikeri unvanını alırlar. Veteriner hekimler ve hayvan sağlığı teknisyenleri ile birlikte çalışabilirler. 2 yıllık ön lisans eğitimlerini Dikey Geçiş Sınavı ile 4 yıllık lisans eğitimine tamamlayabilirler.

Laborant ve Veteriner Sağlık (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Anadolu Üniversitesi, Atatürk Üniversitesi, İstanbul Üniversitelerinin öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Laborant ve Veteriner Sağlık (Açıköğretim) TYT 206.00 2500 1488830
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ Laborant ve Veteriner Sağlık (Açıköğretim) TYT 0.00 1750 Dolmadı
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Laborant ve Veteriner Sağlık (Açıköğretim) TYT 0.00 1500 Dolmadı

Laborant ve Veteriner Sağlık (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!