Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
2 Yıllık Bölümler

Laborant ve Veteriner Sağlık (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Laborant ve Veteriner Sağlık (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları, Laborant ve Veteriner Sağlık (İlköğretim) 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Laborant ve Veteriner Sağlık (İlköğretim) 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Laborant ve Veteriner Sağlık (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Laborant tıbbı müdahaleyi yapacak hekime hastanın durumu ile ilgili yapmış olduğu analizleri aktarır. Laborant ve Veteriner Sağlık bölümü evcil ve çiftlik hayvanlarının sağlıklarının korunması, beslenmesi, yetiştirilmesi ve hayvan ıslah çalışmalarında görev alabilecek uzman bireyler yetiştirmeyi amaçlar.

Bölüm mezunları Laborant ve Veteriner Teknikeri unvanını alırlar. Veteriner hekimler ve hayvan sağlığı teknisyenleri ile birlikte çalışabilirler. 2 yıllık ön lisans eğitimlerini Dikey Geçiş Sınavı ile 4 yıllık lisans eğitimine tamamlayabilirler.

Laborant ve Veteriner Sağlık (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Anadolu Üniversitesi, Atatürk Üniversitesi, İstanbul Üniversitelerinin öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Laborant ve Veteriner Sağlık (Açıköğretim)TYT206.0025001488830
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ Laborant ve Veteriner Sağlık (Açıköğretim)TYT0.001750Dolmadı
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Laborant ve Veteriner Sağlık (Açıköğretim)TYT0.001500Dolmadı

Laborant ve Veteriner Sağlık (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!