Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
4 Yıllık Bölümler

Leh Dili ve Edebiyatı Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Leh Dili ve Edebiyatı Taban Puanları, Leh Dili ve Edebiyatı Başarı Sıralamaları, Leh Dili ve Edebiyatı Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Leh Dili ve Edebiyatı Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Üniversitelerin dil puan türünden öğrenci kabul ettikleri 4 yıllık bir lisans bölümüdür, Leh Dili ve Edebiyatı. Bu bölümün başlıca amaçlarından bir tanesi: Leh dilleri, edebiyatları ve kültürleri hakkında araştırma yapmak ve bu konuda çalışmalar yapmaktır. Bölümde: Dilbilimine giriş, edebiyat tarihi, çeviri, yazın çevirisi, metinlerle mesleki çeviri, metin dil bilimi ve senaryo yazarlığı gibi dersler okutulmaktadır. Çok yönlü bir bölüm tercih etmek isteyen ve farklı kültürler öğrenmeyi seven her öğrenci için, bu bölüm, tercih edilebilir bölümler arasında üst sırada yerini korumaktadır.

Leh Dili ve Edebiyatı bölümünü bitiren öğrenciler; devlet okulları ve özel okullarda Lehçe Öğretmeni olarak çalışabilir, dil bilme avantajıyla özel sektörlerin çeşitli alanlarında turizm, bankacılık, basın-yayın, dış ticaret, enformasyon, editör ve çevirmen olarak çalışabilir.

Leh Dili ve Edebiyatı Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde İstanbul Üniversitesinin yüksek puanlarla öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Leh Dili ve Edebiyatı DİL 317.00 35 39172

Leh Dili ve Edebiyatı Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!