Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
4 Yıllık Bölümler

Lif ve Polimer Mühendisliği Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Lif ve Polimer Mühendisliği Taban Puanları, Lif ve Polimer Mühendisliği Başarı Sıralamaları, Lif ve Polimer Mühendisliği Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Lif ve Polimer Mühendisliği Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Polimerin, günlük hayatımızda kullandığımız birçok şeyde olması nedeniyle, bu bölümü tercih edecek öğrenciler, yadsınamaz bir bilgi aydınlanması yaşayacaktır. Bu bölümde, polimer ve lif ürünleri tasarlayan, geliştiren, üreten ve bunları günlük yaşantımıza uyumlu hale getiren mühendisler yetiştirilir. Bölüm, kimya mühendisliğini bir alt dalı olmasıyla birlikte, program kapsamında: fizik, kimya, matematik, bilgisayar programlama ve organik kimya gibi dersler bulunmaktadır. Bölümün avantajlarından bir diğeri ise: Bölümün içeriğinde uygulamalı derslerin var olmasıyla, öğrenci algısının, üst seviyelere ulaşacak olmasıdır.

Lif ve Polimer Mühendisliği bölümünü bitiren öğrenciler; kariyerlerine akademik olarak devam edebilecekleri gibi, tekstil, inşaat vb. lif ve polimerin var olduğu her işletmede çalışabilir.

Lif ve Polimer Mühendisliği Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Bursa Teknik Üniversitesinin yüksek puanlarla öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Lif ve Polimer Mühendisliği SAY 0.00 35 Dolmadı

Lif ve Polimer Mühendisliği Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!