Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
4 Yıllık Bölümler

Lojistik (Yüksekokul) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Lojistik (Yüksekokul) Taban Puanları, Lojistik (Yüksekokul) Başarı Sıralamaları, Lojistik (Yüksekokul) Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Lojistik (Yüksekokul) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Üniversitelerin sayısal puan türünden öğrenci kabul ettikleri 4 yıllık bir lisans bölümüdür, lojistik. Taşımacılık sektörünün her geçen gün artmakta olması ve gelişmesiyle birlikte, bölüme olan ilgi bir hayli artmaktadır. Bu bölüm, taşınacak ürünlerin planlanmasından, varacağı yere kadar ki zaman içerisinde; bu işi yapacak uzman kişiler yetiştirmeyi amaçlar. Program kapsamında: Ekonomi, işletme, hukuk ve muhasebe gibi derslerin de var olması, öğrencisine ticari zekâ vermekle kalmayarak, tüm gerekli bilgilerle donatmayı amaçlamaktadır.

Lojistik bölümünü bitiren öğrenciler; kariyerlerine özel ve kamu kurumlarının lojistik birimlerinde çalışarak devam edebilecekleri gibi, sektörde deneyim kazandıktan sonra kendi işlerini de kurma fırsatına sahiptir. Sektörün gelişmesiyle birlikte, iş olanakları da aynı oranda artacaktır.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİLojistik(Burslu)EA278.004334146
NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİLojistik(Burslu)EA274.003358607
NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİLojistik(%75 İndirimli)EA0.0027Dolmadı
İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİLojistik(%75 İndirimli)EA0.0026Dolmadı

Lojistik (Yüksekokul) Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!