Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
Üniversite Taban Puanları

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Taban Puanları ve Malatya Turgut Özal Üniversitesi Başarı Sıralamaları siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırladık. Yayınımızı inceledikten sonra aklınıza gelen soruları yorum bölümüne yazabilirsiniz. Aynı zamanda Malatya Turgut Özal Üniversitesi Taban Puanları Başarı Sıralamaları hakkında bilgi vermeye çalıştık.

Kuruluş tarihi 18 Mayıs 2018 olan Malatya Turgut Özal Üniversitesi, İnönü Üniversitesi’ne bağlı olan akademik birimler ile birlikte yeni kurulan diğer akademik birimlerin birleştirilmesi ile Malatya ilinde kurulmuştur. Bir devlet üniversitesi olan Turgut Özal Üniversitesinin rektörü Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut’tur. Üniversite bünyesinde 2 Fakülte, 1 Yüksek Okul, 8 Meslek Yüksek Okulu, açılması uygun bulunan; 3 Fakülte, 1 Enstitü, Uygulama ve Araştırma merkezleri ile beklenti ve hedefleri, ulusal ihtiyaçlar ve küresel gerçekler doğrultusunda bilimsel ve akademik çalışmalar gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır. Anahtar kelimelerini “Bilim, emek, özveri…” olarak benimseyen Turgut Özal Üniversitesi, bir slogan halinden çıkıp izledikleri yol haline gelmiştir. Aday öğrencilerle birlikte bilim yolunda ilerlemeyi amaçlamaktadır.

NOT: Tablo ÖSYM ve YÖK ATLAS tarafından hazırlanan en güncel listedir.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
MALATYA TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİ Bitki Koruma SAY 236.00 40 411833
MALATYA TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİ Bahçe Bitkileri SAY 0.00 40 Dolmadı

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
1
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!