Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
Üniversite Taban Puanları

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Taban Puanları ve Malatya Turgut Özal Üniversitesi Başarı Sıralamaları siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırladık. Yayınımızı inceledikten sonra aklınıza gelen soruları yorum bölümüne yazabilirsiniz. Aynı zamanda Malatya Turgut Özal Üniversitesi Taban Puanları Başarı Sıralamaları hakkında bilgi vermeye çalıştık.

Kuruluş tarihi 18 Mayıs 2018 olan Malatya Turgut Özal Üniversitesi, İnönü Üniversitesi’ne bağlı olan akademik birimler ile birlikte yeni kurulan diğer akademik birimlerin birleştirilmesi ile Malatya ilinde kurulmuştur. Bir devlet üniversitesi olan Turgut Özal Üniversitesinin rektörü Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut’tur. Üniversite bünyesinde 2 Fakülte, 1 Yüksek Okul, 8 Meslek Yüksek Okulu, açılması uygun bulunan; 3 Fakülte, 1 Enstitü, Uygulama ve Araştırma merkezleri ile beklenti ve hedefleri, ulusal ihtiyaçlar ve küresel gerçekler doğrultusunda bilimsel ve akademik çalışmalar gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır. Anahtar kelimelerini “Bilim, emek, özveri…” olarak benimseyen Turgut Özal Üniversitesi, bir slogan halinden çıkıp izledikleri yol haline gelmiştir. Aday öğrencilerle birlikte bilim yolunda ilerlemeyi amaçlamaktadır.

NOT: Tablo ÖSYM ve YÖK ATLAS tarafından hazırlanan en güncel listedir.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
MALATYA TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİBitki KorumaSAY236.0040411833
MALATYA TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİBahçe BitkileriSAY0.0040Dolmadı

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
1
happy
1
unlike
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!