Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
4 Yıllık Bölümler

Malzeme Bilimi ve Teknolojileri Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Malzeme Bilimi ve Teknolojileri Taban Puanları, Malzeme Bilimi ve Teknolojileri Başarı Sıralamaları, Malzeme Bilimi ve Teknolojileri Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Malzeme Bilimi ve Teknolojileri Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Malzeme Bilimi ve Teknolojileri bölümü, yaşamımızı kolaylaştıracak ve yaşam kalitemizi yükseltecek malzemelerin, tasarlanması, geliştirilmesi ve üretilmesine ve aynı zamanda da var olan malzemeleri, yeni kullanım alanları üzerine çeviren bir daldır. Eğer gelişime açık ve üretken bir insansanız, bu bölümün size kattıklarıyla çok daha iyi yerlerde olabilme fikrini içinizde büyüterek, tercih edeceğiniz bölümler arasında yerini almasına izin vermelisiniz.

Malzeme Bilimi ve Teknolojileri bölümünü bitiren öğrenciler; kariyerlerine akademik olarak devam edebilecekleri gibi, metal sanayi, seramik sanayi, cam sanayi, elektronik sanayi ve plastik sanayi gibi alanlarda çalışabilir. Sektörün ilerlemesiyle beraber, bölüm içerisindeki iş olanakların artması, kesinlikle muhtemel bir beklentidir.

Malzeme Bilimi ve Teknolojileri Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi, Uşak Üniversitelerinin yüksek puanlarla öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
TÜRK-ALMAN ÜNİVERSİTESİ Malzeme Bilimi ve Teknolojileri(Almanca) SAY 361.00 37 99329
TÜRK-ALMAN ÜNİVERSİTESİ Malzeme Bilimi ve Teknolojileri(Almanca) SAY 326.00 3 141542

Malzeme Bilimi ve Teknolojileri Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!