Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
2 Yıllık Bölümler

Medya ve İletişim (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Medya ve İletişim (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları, Medya ve İletişim (İlköğretim) 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Medya ve İletişim (İlköğretim) 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Medya ve İletişim (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Televizyonda Yapımcı, Yönetmen; gazetede Muhabir, Kameraman; dergide Yazı İşleri, Editör ya da enformasyon ve yeni iletişim teknolojilerinde yaşanan gelişmelerle birlikte internette Sosyal Medya Uzmanı olmak ister misin? Kitle ietişim araçlarında televizyon, radyo, gazete, sinema, internet mecralarında bilgi aktarabilir, denetim sağlayabilirsin. Bölüm insan ilişkilerinde uzman, sorumluluk sahibi, hem geleneksel medya ihtiyaçlarını hem de yeni enformasyon ve iletişim teknolojilerinin medya sektöründe yarattığı gereksinimleri karşılamak amacıyla uzman bireyler yetiştirmeyi amaçlar. Bölüm kapsamında Kitle İletişim Kuramları, Bilişim Teknolojileri, Alternatif Medya ve Hak Haberciliği, Film Kuramları, Sanat Yönetmenliği, Animasyon, Kamera Kullanım Teknikleri gibi dersler alınır.

Bölüm mezunları akademisyenliğin yanında gazeteler, dergiler, televizyonlar, radyolar, reklam şirketleri, film yapımı, dağıtım şirketleri, halkla ilişkiler kuruluşları, her türlü şirkette iletişimden ve tanıtımdan sorumlu birimler, grafik tasarımıyla uğraşan kuruluşlar, kamuoyu araştırma kuruluşları ve basımla uğraşan kuruluşlarda iş bulabilirler.

Medya ve İletişim (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Anadolu Üniversitesinin öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Medya ve İletişim (Açıköğretim) TYT 200.00 500 1587826

Medya ve İletişim (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!