Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
2 Yıllık Bölümler

Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları, Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası (İlköğretim) 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası (İlköğretim) 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Menkul Kıymetler bölümü senet gibi kıymetli evraklar konusunda uzman, sermaye piyasalarındaki kaynakları etkin olarak kullanarak yatırıma çevirebilen bireyler yetiştirmeyi amaçlar. Bölüm kapsamında Genel Muhasebe, İktisat, Temel Hukuk gibi temel derslerin yanında Müşteri İlişkileri Yönetimi, Girişimcilik, Zaman Yönetimi gibi dersler alınır.

Bölüm mezunları ulusal ve uluslararası bankalarda, finans ve ekonomi alanlarında iş bulabilirler. 2 yıllık ön lisans eğitimlerini Dikey Geçiş Sınavı ile 4 yıllık lisans eğitimine tamamlayabilirler.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası (Açıköğretim)TYT186.002751735443

Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!