Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
2 Yıllık Bölümler

Mobil Teknolojileri 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Mobil Teknolojileri 2 Yıllık Taban Puanları, Mobil Teknolojileri 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Mobil Teknolojileri 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Mobil Teknolojileri 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Üniversitelerin sayısal puan türünden öğrenci kabul ettikleri 2 yıllık bir ön lisans bölümüdür. Sürekli gelişme halinde olan bilişim ve iletişim alanlarında alanında uzman kişilere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu ihtiyaca yönelik, bölüm, sektörün ihtiyaç duyduğu mobil yazılımları hakkında uzman yazılımcılar yetiştirmeyi amaçlar. Güzel sanatlar, bilgisayar donanım ve android planlama gibi dersler veren bölüm, her geçen gün ihtiyaç duyulan bu alanda çalışmak isteyen öğrenciler için, tercih listesine eklenmesi gerekilen bölümlerden biridir. Bu programı bitiren öğrenciler, dikey geçiş sınavı ile Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri ve Bilgisayar-Enformatik gibi, ilgili bölümlere geçiş yapabilir.

Mobil Teknolojileri bölümünü bitiren öğrenciler; özel ve kamu alanlarının bilişim sektöründe, mobil uygulama, yazılım geliştirme ve bilgi-işlem gibi tüm alanlarda iş bulabilme fırsatına sahiptir.

Mobil Teknolojileri 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde İstanbul Okan Üniversitesinin öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
İSTANBUL OKAN ÜNİVERSİTESİ Mobil Teknolojileri (Burslu)TYT312.003305356
İSTANBUL OKAN ÜNİVERSİTESİ Mobil Teknolojileri (%50 İndirimli)TYT0.0027Dolmadı

Mobil Teknolojileri 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!