Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
2 Yıllık Bölümler

Moda Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Moda Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları, Moda Yönetimi 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Moda Yönetimi 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Moda Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Üniversitelerin eşit ağırlık puan türünden öğrenci kabul ettiği 2 yıllık bir ön lisans bölümüdür. Moda ve hazır giyim sektörü birbirinden ayrı düşünülemeyen 2 koldur ve bu nedenle Moda Yönetimi bölümünün amacı; tasarım geliştirme, pazarlama, ürün araştırma ve satın alma gibi konulara yetkin bireyler yetiştirmek olmaktadır.  Bu sektördeki firmalar hem tasarım yapabilen hem de projelerini ve fikirlerini, yaratıcı ürün çözümlemeleriyle ifade edebilen yekin kişiler görmeyi ister. Bu nedenle bu bölüme olan ihtiyaç, günden güne artmaktadır ve ilgili aday öğrenciler için, güzel bir fırsat yaratmaktadır. Bu programı bitiren öğrenciler, dikey geçiş sınavı ile Tekstil Mühendisliği, Tekstil Tasarımı ve Moda Tasarımı gibi ilgili bölümlere geçiş yapabilir.

Moda Yönetimi bölümünü bitiren öğrenciler, tekstil ve moda sektöründe bulunan tüm firmalarda; ‘’Müşteri Temsilcisi, Moda Editörü, Tasarım Yöneticisi ve Marka Uzmanı’’ olarak çalışabilecek geniş bir iş ağı fırsatına sahiptir.

Moda Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Sinop Üniversitelerinin yüksek puanlarla öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
SAKARYA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ Moda Yönetimi TYT 0.00 40 Dolmadı
SİNOP ÜNİVERSİTESİ Moda Yönetimi TYT 0.00 20 Dolmadı

Moda Yönetimi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!