Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
4 Yıllık Bölümler

Muhasebe ve Denetim Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Muhasebe ve Denetim Taban Puanları, Muhasebe ve Denetim Başarı Sıralamaları, Muhasebe ve Denetim Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Muhasebe ve Denetim Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Muhasebe ve Denetim bölümünde okumak isteyen adayların, matematik zekasının iyi olması, bölümü okurken, öğrencisine büyük bir katkı sağlamasına yardımcı olacaktır. Mali işlerin tümüyle uğraşmayı gerektiren bu bölüm, denetim alanlarında ekstra bir yetkinlik kazandırarak, günümüz üniversitelerinde, tercih edilen bir bölüm halini almıştır. Analitik düşünebilen, sistemli çalışabilmeyi gerektiren bölüm, aday öğrencileri için, matematik zekadan ziyade, teknik bilgiler de sunmaktadır.

Muhasebe ve Denetim Bölümünü, ekonomik alanların gündemini takip etme ve verileri analiz etme yetisi ile bitiren öğrenciler; özel ve kamu kuruluşların muhasebe ile ilgili departmanlarında uzman olarak çalışabilir. Bunlara ek olarak ise; sektörde deneyim kazandıktan sonra bireysel muhasebecilik yapabilme fırsatına sahiptir.

Muhasebe ve Denetim Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından İzmir Ekonomi Üniversitesi, İstanbul Okan üniversiteleri incelediğimizde Üniversitelerinin yüksek puanlarla öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ Muhasebe ve Denetim(İngilizce)(Burslu) EA 355.00 2 85606
İSTANBUL OKAN ÜNİVERSİTESİ Muhasebe ve Denetim(Burslu) EA 285.00 2 298840
İSTANBUL OKAN ÜNİVERSİTESİ Muhasebe ve Denetim(%50 İndirimli) EA 0.00 18 Dolmadı
İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ Muhasebe ve Denetim(İngilizce)(%50 İndirimli) EA 0.00 15 Dolmadı

Muhasebe ve Denetim Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!