Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
4 Yıllık Bölümler

Muhasebe ve Finans Yönetimi (Yüksekokul) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Muhasebe ve Finans Yönetimi (Yüksekokul) Taban Puanları, Muhasebe ve Finans Yönetimi (Yüksekokul) Başarı Sıralamaları, Muhasebe ve Finans Yönetimi (Yüksekokul) Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Muhasebe ve Finans Yönetimi (Yüksekokul) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Kamu kuruluşlarında ve özel sektörde geleceğin uzman, müfettiş, müşavir ve yönetici adaylarını yetiştirmeyi amaçlar. Eğer analitik düşünebiliyorsan, sayısal düşünme yeteneğine sahipsen, çözüm odaklıysan, ekonomi ve sosyal bilimler başarılı olduğun alanlarsa Muhasebe ve Finans Yönetimi senin için doğru bir seçim olabilir. Eğitimin süresince muhasebe ve finans yönetimi hakkında bilgi ve deneyim sahibi olabilirsin. Bu program kapsamında Bilimsel Yazım Yöntemleri, İşletme Matematiği, Finansal Muhasebe, İstatistik, Para ve Bankacılık Ekonomisi, Finansal Yönetim, Uluslararası Finans, Finansal Analiz Yöntemleri, Muhasebe Uygulamaları gibi dersler alabilirsin.

Bölüm mezunları, kamu ve özel sektöre ait ticari kuruluşlarda, muhasebe bürolarında, işletmelerin muhasebe bölümlerinde, maliye ve vergi dairelerinde, finans kuruluşlarında çalışabilirler, kendilerine ait muhasebe veya mali müşavirlik bürosu açabilirler.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Finans Yönetimi(Yüksekokul)(Burslu)EA281.002318125
MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Finans Yönetimi(Yüksekokul)EA221.0030782788
BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Finans Yönetimi(Yüksekokul)EA0.0030Dolmadı
İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Finans Yönetimi(Yüksekokul)(%75 İndirimli)EA0.0018Dolmadı

Muhasebe ve Finans Yönetimi (Yüksekokul) Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2023 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!